SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ból w klatce piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11
Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem ze coś kuje mnie w klatce piersiowej przy ruchu, wyczułem miejsce jest to lewa pierś bliżej środka klatki piersiowej, wysyłam miejsce bólu.
Na ostatnim treningu postanowiłem to dobrze wymasowac piłeczka i zrobić klatę lecz na drugi dzień wstałem z bólem przy dotykaniu i spinaniu mięśnia, czy możliwe ze coś uszkodziłem?
Ból jest dość mocny.

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 8455 Napisanych postów 110302 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350182
Moze coś naderwałeś, i wskazany jest odpoczynek, piłeczka nie jest dobrym wyjściem, jak coś jest naderwane to masaż piłką jeszcze bardziej uszkadza dany obszar, widże osttani oze sporo osób tak ma boli mnie to się roluje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 3150 Napisanych postów 40753 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 331644
Witaj,
prawdopodobnie coś zostało naciągnięte lub naderwane. Daj sobie czas na regenerację
Treningi i masakrowanie piłeczka na pewno nie pomogą

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11
Dzięki wszystkim w takim razie, będę odpoczywał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1824 Napisanych postów 47991 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 485104
chejter1998

Na ostatnim treningu postanowiłem to dobrze wymasowac piłeczka i zrobić klatę lecz na drugi dzień wstałem z bólem przy dotykaniu i spinaniu mięśnia, czy możliwe ze coś uszkodziłem?

prawdopodobnie miejscowa reakcja zapalana 2-3 dni i powinno być wówczas ok

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaczac przygodę z siłownią na poważnie?

;