Witam
Proszę was o pomoc, gdyż chciał bym przybrać na masie lecz nie wiem jak to zrobić, chciał bym bez odżywek , trochę o mnie
Mam 18 Lat
Wzrost 184cm
Waga 70kg
Ćwiczyłem parę miesięcy na siłowni , lecz teraz ćwiczę w domu na drążku , pompki robię brzuszki , lecz coś widzę że mi brakuje masy , jak przybrać na masie? , proszę was o pomoc
Proszę was o pomoc, gdyż chciał bym przybrać na masie lecz nie wiem jak to zrobić, chciał bym bez odżywek , trochę o mnie
Mam 18 Lat
Wzrost 184cm
Waga 70kg
Ćwiczyłem parę miesięcy na siłowni , lecz teraz ćwiczę w domu na drążku , pompki robię brzuszki , lecz coś widzę że mi brakuje masy , jak przybrać na masie? , proszę was o pomoc
Krzysztof Piekarz