Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
109
Witam mam pewne pytanie nie wiem czy do dobrego dzialu dalem i czy bylo juz takie pytanie (szukalem ale nie znalazlem)
Co daje wyciskanie sztangi (tak jak na laweczce) tylko ze stojac?
Szacuny
5
Napisanych postów
1522
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
13946
Chodzi o wyciskanie żołnierskie? Jest to bardzo dobre ćwiczenie na barki, głównie na ich przednią część. A jeśli masz na myśli wyciskanie poziome stojąc, a nie pionowo, to nie wiem co to może dawać.
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
109
APPRENTICE
Chodzi o wyciskanie żołnierskie? Jest to bardzo dobre ćwiczenie na barki, głównie na ich przednią część. A jeśli masz na myśli wyciskanie poziome stojąc, a nie pionowo, to nie wiem co to może dawać.
Nie to nie jest wyciskanie zolnierskie. Chodzi mi wlasnie o wyciskanie poziome stojac