SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wyciskanie sztangi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
Witam mam pewne pytanie nie wiem czy do dobrego dzialu dalem i czy bylo juz takie pytanie (szukalem ale nie znalazlem)
Co daje wyciskanie sztangi (tak jak na laweczce) tylko ze stojac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13946
Chodzi o wyciskanie żołnierskie? Jest to bardzo dobre ćwiczenie na barki, głównie na ich przednią część. A jeśli masz na myśli wyciskanie poziome stojąc, a nie pionowo, to nie wiem co to może dawać.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
APPRENTICE
Chodzi o wyciskanie żołnierskie? Jest to bardzo dobre ćwiczenie na barki, głównie na ich przednią część. A jeśli masz na myśli wyciskanie poziome stojąc, a nie pionowo, to nie wiem co to może dawać.


Nie to nie jest wyciskanie zolnierskie. Chodzi mi wlasnie o wyciskanie poziome stojac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
rion10


Nie ma w atlasie tego cwiczenia bo sprawdzalem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13946
Uszkodzisz sobie barki tylko.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
APPRENTICE
Uszkodzisz sobie barki tylko.


Widzialem jak taki gosciu tak robil i mnie to zaciekawilo
Bo jest cwiczenie ze wyciska sie poziomo tyle ze na maszynie(siedzac)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5424
to nie jest to samo bo przy sztandze grawitacja ją ciągnie w dół i obciążasz barki a na maszynie tylko wyciskasz klatą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13946
J.w.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 109
Ja wiem ze sztanga idzie przy tym w dol ale podalem tylko przyklad ze tak samo sie to wyciska
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu

Następny temat

Zamiana siłowni na ...

Shoty
Polecane artykuły