Witam, jestem dość nowym "trenującym" i chciałem się zapytać Was specjalistów o zdanie.
W odżywki wkręcił mnie znajomym, który powiedział co kupić i jak brać - zdałem sie na jego rady gdyż jego efekty są bardzo zadawalające, a wiedza i zainteresowanie dietą dały mi poczucie tego że robie dobrze, do czasu... W sklepie gdzię sie zaopatruję w odżywki sprzedawca doradził mi jednak inaczej a mianowicie jak wygląda sytuacja:
Ćwiczę od PON do PT w kolejności (według dni):
I) klata
II) plecy
III)biceps i triceps
IV) barki
V) nogi
Trening zaczynam o 8 RANO!
Polecone przez kolegę (aktualnie biorę):
- BioTech CREA PUMP - od razu po treningu w szatni
- SYNTHA-6 - 30-40 min po treningu
Sprzedawca powiedział że CREA PUMP po treningu nie daje efektów i dodatkowo blokuje białko (SYNTHA-6) przez zbyt duży wzrost insuliny (nie mam pojęcia jak to działa) i polecił (co też kupiłem od razu....) :
- BioTech CREA PUMP + NOX PUMP - 30 min przed treningiem
- ACTIVLAB EEA XTRA ok 20g - od razu po treningu
- SYNTHA-6 - 30 min po treningu
Czy sprzedawca polecił dobrze ?
W odżywki wkręcił mnie znajomym, który powiedział co kupić i jak brać - zdałem sie na jego rady gdyż jego efekty są bardzo zadawalające, a wiedza i zainteresowanie dietą dały mi poczucie tego że robie dobrze, do czasu... W sklepie gdzię sie zaopatruję w odżywki sprzedawca doradził mi jednak inaczej a mianowicie jak wygląda sytuacja:
Ćwiczę od PON do PT w kolejności (według dni):
I) klata
II) plecy
III)biceps i triceps
IV) barki
V) nogi
Trening zaczynam o 8 RANO!
Polecone przez kolegę (aktualnie biorę):
- BioTech CREA PUMP - od razu po treningu w szatni
- SYNTHA-6 - 30-40 min po treningu
Sprzedawca powiedział że CREA PUMP po treningu nie daje efektów i dodatkowo blokuje białko (SYNTHA-6) przez zbyt duży wzrost insuliny (nie mam pojęcia jak to działa) i polecił (co też kupiłem od razu....) :
- BioTech CREA PUMP + NOX PUMP - 30 min przed treningiem
- ACTIVLAB EEA XTRA ok 20g - od razu po treningu
- SYNTHA-6 - 30 min po treningu
Czy sprzedawca polecił dobrze ?
Krzysztof Piekarz