SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w dawkowaniu - kto ma racje ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, jestem dość nowym "trenującym" i chciałem się zapytać Was specjalistów o zdanie.

W odżywki wkręcił mnie znajomym, który powiedział co kupić i jak brać - zdałem sie na jego rady gdyż jego efekty są bardzo zadawalające, a wiedza i zainteresowanie dietą dały mi poczucie tego że robie dobrze, do czasu... W sklepie gdzię sie zaopatruję w odżywki sprzedawca doradził mi jednak inaczej a mianowicie jak wygląda sytuacja:

Ćwiczę od PON do PT w kolejności (według dni):
I) klata
II) plecy
III)biceps i triceps
IV) barki
V) nogi
Trening zaczynam o 8 RANO!

Polecone przez kolegę (aktualnie biorę):

- BioTech CREA PUMP - od razu po treningu w szatni
- SYNTHA-6 - 30-40 min po treningu

Sprzedawca powiedział że CREA PUMP po treningu nie daje efektów i dodatkowo blokuje białko (SYNTHA-6) przez zbyt duży wzrost insuliny (nie mam pojęcia jak to działa) i polecił (co też kupiłem od razu....) :

- BioTech CREA PUMP + NOX PUMP - 30 min przed treningiem
- ACTIVLAB EEA XTRA ok 20g - od razu po treningu
- SYNTHA-6 - 30 min po treningu


Czy sprzedawca polecił dobrze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41451
Wydaje mi się, że sprzedawca źle Ci doradził. Crea Pump i Nox pump to przedtreningówki i nie widzę sensu brać ich razem, tym bardziej jak nie jesteś jeszcze zaawansowany. Składy tych suplementów są podobne, więc nie wiem po co brać dwa na raz.
EAA to aminokwasy zawierające BCAA, więc to akurat dobrze polecił i po treningu żebyś brał też dobrze.
Białko, Syntha 6 trochę słabe jest, jeżeli chodzi o cena - ilość białka. Można było wybrać lepsze, a dawkowanie ok.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
sprzedawca nie douczony ,wegle z bialkiem/amino jak najbardziej razem po ,
po treningu mozesz dac Crea pump z bialkiem albo z eaa xtra, jezeli dasz z bialkiem to eaa popijaj sobie podczas treningu

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-02-11 21:37:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Czyli jednak CreaPump pod treningu brać tak jak radził kolega ? Czyli przed treningiem NOX PUMP w czasie treningu popijać EAA, po treningu CreaPump i za 30 min białko ? Czy odpuscić któreś z tych bo za dużo ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
bialko mozesz wypic razem z crea pump, nie musisz czekac 30 minut,
reszta ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Nie działają ze soba dobrze - od razu będzie kibel grany w dodatku jedno jest babanowe drugie cytrynowe :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Rozmawiałem jeszcze raz ze sprzedawcą. Twierdzi że CreaPump to wyrzucenie piniędzy w błoto, ale jesli już kupiłem to powinienem brać z noxem przed treningiem, po treningu siłowym EAA i dopiero po aerobach lub w domu po 30 min Syntha6.

Czy ktoś może konkretnie napisać jak to wszystko brać jego zdaniem ?

Czy CreaPumpa brać przed treningiem z Nox-em czy po treningu np. z EAA (jeśli można to w ogóle łączyć) ???

Zmieniony przez - raiden25 w dniu 2013-02-13 07:34:24
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
bierz jedna z nich przed treningowo, a dokup pojedyncza forme kreatyny, moze byc mono najtansze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419142
crea pump to w wiekszosci wegle i troche krety, daj to po treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46
Ok biorę to zatem tak:
- 30 min przed treningiem NOX PUMP
- EAA i CreaPump od razu po treningu w szatni (razem zmieszane)
- 30 min po treningu Syntha6 (białko)

Pytanie, od jakiś 3 tygodni trzyma mnie mała infekcja i codziennie szczególnie wieczorem mam stan podgorączkowy 37,2-37,5 stopnia.

Może być to oczywiście od przeziębienia lecz zauważyłem że głównie mam to od kąd piorę NOX PUMP. Myślicie że to możę mieć jakiś związek ??

Zmieniony przez - raiden25 w dniu 2013-02-18 18:37:44
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
raczej nie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dodać Co odjąć

Następny temat

Proszę o rozpiske supli ważne

electro
Polecane artykuły