Siemka mam taki problem przed feriami podnosiłem 97,5 po feriach 70kg 12 razy 80kg 4 razy,a 90 raz,a przed feriami 90 2x lajtowo + biorę kreatynę 6 dni nie mam poprostu siły podnosić tego co podnosiłem niedawno bez problemu.A przez ferie doszło z 1.5kg masy co o tym myślicie?
Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-02-11 16:30:08
Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2013-02-11 16:30:08
Krzysztof Piekarz
