SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek siły

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
Witam byłem dziś na siłowni po 2 tygodniowej przerwie nie chodziłem na siłownie bo byłem na obozie a tam cały czas biegaliśmy przed obozem wyciskałem 100kg a teraz tylko 85kg czy jak wrócę do treningu siłowego to ta siła wróci a może i nawet wzrośnie przejmować sie tym czy to po prostu spadło bo nie było siłowni ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Nie przejmuj się, wznowisz treningi to wszystko szybko wróci. Chociaż przez 2tyg -15kg to duży spadek coś, mi po przerwach 2-3 miechy spadało ~10kg, ale może po prostu miałeś tez gorszy dzień itd. ćwicz dalej a nadrobisz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wróci wszystko do normy po wznowieniu treningów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
dzięki za odpowiedz ale tez trzeba przyznać ze spadłem 3 kg z masy to i może przez to



Zmieniony przez - Promass75 w dniu 2012-02-27 18:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
Jeszcze mam takie zapytanie co do siły czy można robić siłę bez zwiększania masy np trening do 6 ruchów czy tam jakiś inny na siłe ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Tak, przy treningu typowo siłowym, przyrost masy będzie zmniejszony. Rób treningi na dużym ciężarze i do 6pow. więcej info o tego typu treningach znajdziesz w dziale Trójbój

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
ok dzieki za odpowiedz bo jestem kajakarzem a nie chce za bardzo masy załapać tylko siłe.a jakieś suplementy potrzebne będą czy na sucho tez będzie git ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Na sucho też idzie (do czasu) zależy od diety i braków w niej, suple to tylko uzupełnienie diety, a poza tym na siłę to kreatyna i wszelkie jej pochodne.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
aha ok jeszcze mam pytanie co do treningu mogę robić np wtorek klatka biceps i czwartek barki triceps ??bo do kajakarstwa najbardziej potrzebuje silnych barków ticepsa,bicepsa i klatki. jakie suple byś polecił w trakcie sezonu dla sprintera(bo startuje akurat 200m w tym sezonie i bardzo siły potrzebuje ale bez przybrania na masie oczywiście siłownia w trakcie sezonu też będzie)




Zmieniony przez - Promass75 w dniu 2012-02-28 18:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Można i tak, ale inne partie tez rób, wydaje mi się ze plecy i nogi też odgrywają ważną rolę, i przeplataj treningi siłowe z wytrzymałościowymi (bo wytrzymałość w tym sporcie też jest ważna)
Co do supli to coś bardziej w stylu Tauryny, argininy, odżywek typu NO (ale w tej sprawie lepiej poczekaj aż się wypowie ktoś bardziej obeznany, lub doinformuj się w dziale odżywki i suplementy)

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2077
ok to te inne partie to tez po 6 ruchów?? w sezonie będę miał tylko 2 razy w tygodniu siłownie a reszta to treningi na wodzie i bieganie.A co do wytrzymałości to na 200m to za bardzo to roli nie odgrywa bardziej siła.Chyba te 2 treningi siłowe starczą na te wszystkie partie ciała ?


Zmieniony przez - Promass75 w dniu 2012-02-28 18:31:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie partie i ćwiczenia najbardziej was "dobijają"?

Następny temat

Regulowana ławka Marbo

WHEY premium