Szacuny
34
Napisanych postów
7667
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
81617
Minister Mucha przedstawila projekt zmian w finansowaniu. Zmiana polega na podzieleniu dyscyplin sportowych na grupy. Boks zostal zakwalifikowany do grupy "Sport o malym znaczeniu". A oznacza to obciecie dotacji o 20 procent....
Szacuny
0
Napisanych postów
63
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
710
Musisz mnie zabić żeby mnie pokonać- Joe Frazier. Wogule się nie przejmujcie takimi rzeczami. Garda wysoko i ogień na treningach i będzie dobrze. Powodzenia.
Szacuny
1
Napisanych postów
294
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
6805
Jeżeli związek będzie na tyle dobrze funkcjonował może liczyć na pieniądze z rezerwy więc wcale nie musi być gorzej. Będzie trzeba tylko mądrzej tym zarządzać.
Szacuny
34
Napisanych postów
7667
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
81617
A co nie lezy na deskach u nas?
Sykcesy sa tylko jak jest jagis mega talent. I w dodatku rodzice maja pieniadze na treningi.
Fajnie, ze zapasnikom nie obcieli.
Boks zakwalifikowany do grupy opisanej m.in. jako " nie ma tradycji w Polsce". To po prostu skandal. Boks sportem bez tradycji...
A teraz sie bedziemy emocjonowac walkami stulecia dziadkow. Takimi "walkami stulecia co dwa lata". Golota - Adamek. Golota - Saleta. Co jeszcze? Szpilka - Adamek???
Szacuny
1
Napisanych postów
200
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
843
Szkoda tylko, że na wyniki boksu patrzy się tylko przez pryzmat boksu mężczyzn, w sytuacji kiedy dziewczyny przywożą od kilku lat worki medali. Żeby daleko nie szukać ostatnie Mistrzostwa Europy Kadetek i Juniorek w Boksie, gdzie Polki zdobyły 17 medali! A to tylko jeden z przykładów
Szacuny
1
Napisanych postów
44
Wiek
47 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
397
Ta nasza jedyna dziewczyna na olimpiadzie niestety za wiele nie pokazała. Facetów w ogóle jakichś wysłali? Bo nie zauważyłam.
Mnie w tym zestawieniu rozwala podział na: karate, karate tradycyjne i karate fudokan, z czego tradycyjne ma wyższy priorytet niż dwa pozostałe Ministra chyba sama to pisała.
“Better a student of reality than a master of illusion”.
Szacuny
6
Napisanych postów
702
Wiek
30 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
9567
Adminejszyn
jak moze byc lepiej skoro jest zle to obciecie 20 procent czym k***a zaowocuje ? paranoja przeciez to jest smiechu warte co ta mucha robi
tym zaowocuje, że albo związek sie wezmie w garsc i z przedszkola przejdzie do minimum 1 klasy LO, to nie tylko sobie poradzi, co dostanie więcej kasy od państwa, a jak będzie tak zaradny jak zwiazki w innych krajach to poradzi sobie bez łaski rządu;)
jakby ładowali kase w to g****, które sam prawie 3 lata trenuje to te dziadki dalej beda mieli w dupie, bo oni sie smieja i zgarniaja gruba kase i to nie tylko w PZB ;)
Zmieniony przez - paker95 w dniu 2013-01-31 19:30:22
Szacuny
1
Napisanych postów
200
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
843
Alexia
Ta nasza jedyna dziewczyna na olimpiadzie niestety za wiele nie pokazała. Facetów w ogóle jakichś wysłali? Bo nie zauważyłam.
Mnie w tym zestawieniu rozwala podział na: karate, karate tradycyjne i karate fudokan, z czego tradycyjne ma wyższy priorytet niż dwa pozostałe Ministra chyba sama to pisała.
Z Karoliną Michalczuk to nie taka prosta sprawa. Zbyt wiele działo się wokół ringu by mogła komfortowo wyjść i walczyć o medal (konflitk na lini trener kadry - trener klubowy). Karolina to multimedalistką mistrzostw Europy i świata. Medal był na pewno w jej zasięgu. Poza tym mamy obecnie 3 medalistki MŚ seniorek. W ub. roku zdobyliśmy także srebrny medal młodzieżowych mistrzostw świata.
W męskim boksie nie jest dobrze, ale w kobiecym jest świetnie. Szkoda, że ministerstwo tego nie dostrzega. Niech podadzą mi dyscyplinę w której kadetki i juniorki zdobyły w jednym roku 17 medali.
Poza tym dla mnie śmiech na sali, że w pierwszej grupie jest np kolarstwo i narciarstwo. W pierwszym przypadku jedynie sukcesy kolarek górskich (bodajże dwóch), w drugim sukcesy Kowalczyk. Skoczkowie dobijają się do czołówki, ale nie wierzę, aby któryś z nich miał szansę na medal. Stoch to nie Małysz, mimo że ma talent.
Te segregowanie dyscyplin z dupy wzięte. Dziwi mnie też że nie ma nigdzie kick-boxingu, w którym od lat zdobywamy medale.