SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik Libry-Walka rozpoczęta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15931
100g chleba to za dużo węgli, bo tobie tylko 10g brakuje. Polecam stronę ile waży, tam sprawdzisz orzechy: http://www.ilewazy.pl/orzech-wloski. Wstaw jutrzejszą miskę.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111973
Jajek możesz jeść ile chcesz, tylko trzymając się rozkładu. Miodu nie jemy, więc całkowicie out. Pierś kurczaka tylko jeśli jest fermowy, nie z marketu. Czerp białko z innych źródeł, ogranicz trochę przetworzonych ryb na korzyść świeżych. Razowiec tylko o skłądzie: żyto, mąka sól

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-01-02 20:17:56

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1109
Wstawiam jadłospis na jutro.Ostatni posiłek o 19 bo jednak jadę robić badania i nie powinnam jeść 12 godz przed
Do tego dojdą warzywa : kapusta pekińska ,pomidor,ogórek,cebula i pieczarki
Czy mogę pić kawę i herbatę zwykłą czy raczej się wystrzegać? jeśli ziołowe to czy można wszystkie np. mięta z imbirem lub melisa z czymś tam i zielona za którą nie przepadam niestety ,ale dzisiaj wypiłam 6 szklanek +woda i kawa.
Ile dziennie powinnam wypijać?

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111973
możesz pić, ale każdą kawę czy herbatę zapij dodatkową szklanką wody tak jak wyżej uważaj na skład chleba, no i nie jedz tylu ryb wędzonych jedna porcja na jakiś czas smażysz na oliwie/oleju słonecznikowym? już lepiej na maśle smalcu czy jeszcze lepiej zaopatrzyć się w olej kokosowy

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1109
Widziałam tu w niektórych dziennikach też olej lniany i miałam go kiedyś to chyba raczej ten zakupię ,kokosa nie cierpię ani smaku ani zapachu więc raczej nie.
Czyli muszę jutro upiec gniota z samej żytniej
Co do ryb to raczej wybieram morskie ,no może faktycznie te wędzone w nadmiernej ilości to nie za dobrze.
Co myślicie o tuńczyku ,bo naczytałam się o rtęci którą on wchłania i już sama nie wiem.
Dobra wywalę ten miód z cięzkim sercem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111973
olej lniany nie dla gruszek oliwe z oliwek możesz jadać, ale surową, masz jeszcze mięso, jaja w nieograniczonej ilości, ryby wędzone czy tuńczyk z puszki raz na jakiś czas, jest też przecież wieprz, inny drób, wołowina, a surowe mięso nawet taniej wychodzi niż coś z puszki/wędzone
trzeba na jakiś czas słodkiemu smakowi powiedzieć papa

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-01-02 20:37:21

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1109
To do ewentualnego smażenia który z olei w takim razie? oprócz tego kokosa masło to nabiał to może lepiej nie i kawa bez mleka to chyba jednak zrezygnuję nie przełknę.
świnia zabita w zamrażarce siedzi to chyba schabik się nada duszony albo pieczony?
Zastąpię jedną rybę wędzoną świeżą.
Co ze strączkowymi? fasola,soczewica,ciecierzyca?
Oliwki chyba spokojnie mogę dorzucić do surówki?

Ta zmiana jadłospisu to chyba dla mnie najtrudniejsza rzecz ,ale że publicznie napisałam to teraz muszę się trzymać

Zmieniony przez - Libra777 w dniu 2013-01-02 20:59:22
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111973
masło nie wliczasz do nabiału, ograniczasz wszystko mleczne poza masłem duszony czy pieczony co wolisz. Strączkowe jak najbardziej możesz jeść, a oliwki wliczasz do bilansu żeś po dukanie i innych wynalazkach to nie powinnaś przesadzać z białkiem, kalorie możesz podbić tłuszczem
jak Marta wstąpi i zauważy żeś grzeczna to poda dokładny rozkład, więc do dzieła

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2013-01-02 21:14:50

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15931
Jajka bez ograniczeń o ile to wiejskie jaja, z żelatyny chyba się robi galaretkę (nie robiłam nigdy).

Smażyć możesz też na maśle klarowanym. A dopytaj może dziewczyn czy wolno olej kokosowy extra virgin rafinowany. On podobno jest bezwonny i całkowicie bezsmakowy.

Co do jutra:
- nie smaż na oliwie z oliwek, chyba że ta oliwa to do polania
- o wędzonym dziewczyny pisały, że nie za często. Tak samo tuńczyk z puszki raz na jakiś czas (ja jem 2 razy w tyg)
- olej słonecznikowy zastąp zdrowym tłuszczem
- dodaj tłuszczu, tak, żeby wyszło 1800kcal
- w ostatnim posiłku miało nie być węgli, więc wywal chleb

UNKNOVVN, rozkład Marta już podała
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111973
mój błąd, fakt

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Elite Ladies] Kendra 2013

Następny temat

pośladki - orbiterek

electro
Polecane artykuły