Szacuny
0
Napisanych postów
3
Wiek
36 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
46
Witam,
Mam 23 lata i od ponad roku uczęszczam na siłownie. Zaznaczam, iż nie stosowałem Diety i Suplementów, czasami zdarzało mi się opuścić treningi ;p Ćwiczyłem Splitem 4 razy w tygodniu i moje pytanie brzmi co poprawić aby na sezon letni już było w miarę ;> ?
Szacuny
399
Napisanych postów
72270
Wiek
45 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
304533
Nie widać za bardzo, abyś miał styczność z siłownią. Co poprawić? Podejście do treningu i przede wszystkim odżywiania bo będziesz tak błądził bez końca.