Czerwone bikini w różnych odcieniach, mieniące się różnorodną strukturą kamieni o różnym natężeniu połysku, jest na topie. Kolor czerwony dla człowieka pierwotnego, który nie umiał jeszcze pisać i czytać oznaczał, że coś się dzieje, coś co wymaga wzmożonej uwagi, jest to kolor o największej intensywności i największym oddziaływaniu na nasz organizm. Widok tej barwy wyzwala w nas adrenalinę, co podnosi z kolei ciśnienie, więc mamy uzasadnienie „top kolor bikini” i bardzo dobrze. Ponieważ zarówno uroda, jaki i fantastyczne ciała zawodniczek powinny być jak najbardziej podkreślane, eksponowane w każdy możliwy sposób.

Dzisiaj o Kasi, która powróciła po prawie 2 letniej przerwie i….nie próżnowała przez ten czas.

“Postawa przodem” ukazuje bardzo dobre proporcje poziome - szerokie barki w stosunku do wąziutkiej talii, w obrębie której widać linie pionowe kresy białej oraz połączeń ścięgnistych między mięśniami prostymi brzucha a skośnymi zewnętrznymi. Obręcz barkowa - „zaznaczone” są mięśnie naramienne, nogi są smukłe, „mają cienie” mięśni czworogłowych i krawieckich.

W pozach bokiem również jest bardzo dobrze. „Centralny punkt” to talia z „zapadniętym” brzuchem, podkreślona ładna linia pośladków i ud, widoczna jest smuga biodrowo-piszczelowa.

Tyłem-bardzo dobry rysunek pleców (tylne aktony naramiennych, obłe większe i mniejsze, najszersze grzbietu), plecy mają kształt litery V. Wąski pas podkreślają zbudowane już dobrze pośladki (oczywiście praca nad doskonaleniem kształtu, jakości tej partii powinna trwać nieustannie, szczególnie przydałoby się powiększenie pośladkowych średnich, które kształtują mi.in. boczną część pośladka, tworząc tzw. „dołki”). Tylna część uda subtelnie ukazuje „smugę-cień” mięśni dwugłowych uda.

„Prawdziwe bikini” – pełnia kobiecych kształtów w wydaniu fit sportowym plus nieprzeciętna uroda, podkreślona czerwonym, „Swarovsko” mieniącym się strojem, to mieszanka wybuchowa. Świetna prezencja, bardzo dokładnie przygotowana prezentacja, płynna, pełna wdzięku, zadowolenie i radość na twarzy towarzyszy każdej prezentacji tej zawodniczki. Czas na większe sukcesy.

Sylwetki polskiej sceny kulturystyki i fitness - Katarzyna Strzelczyk

Źródło: facebook.com

https://www.youtube.com/watch?v=54B5VkbV1rY

Komentarze (0)