1. Jakie FBW na redukcje?
2. Mniejsze ciezary, więcej powtorzeń?
3. Czy 20-30 minut treningu na worku treningowym + oczywiście praca nóg (chciałbym się nauczyć wyprowadzania ciosów pięścią, kopnięć, bo 2godziny co 2tygodnie kickboxingu to jednak za mało...) może być jako trening aerobowy zaraz po treningu siłowym? (jest ślisko na dworze teraz, a ja już mam dość kontuzji spowodowanych bieganiem).
4. Lipomastia. Jakie ćwiczenia by się wyzbyć tego G*wna? Dieta z ujemnym bilansem jest. Prosta, ale jest.
pzdr/
Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2012-12-05 19:35:33
2. Mniejsze ciezary, więcej powtorzeń?
3. Czy 20-30 minut treningu na worku treningowym + oczywiście praca nóg (chciałbym się nauczyć wyprowadzania ciosów pięścią, kopnięć, bo 2godziny co 2tygodnie kickboxingu to jednak za mało...) może być jako trening aerobowy zaraz po treningu siłowym? (jest ślisko na dworze teraz, a ja już mam dość kontuzji spowodowanych bieganiem).
4. Lipomastia. Jakie ćwiczenia by się wyzbyć tego G*wna? Dieta z ujemnym bilansem jest. Prosta, ale jest.
pzdr/
Zmieniony przez - coockawsky w dniu 2012-12-05 19:35:33
Krzysztof Piekarz

