SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"TRENUJ Z NAMI CYKLICZNIE"-SZCZEGÓŁY STR.5 i 12

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 713 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6732
group 2 or 3

ludzie dajcie troche spokoju Michailowi sami wiecie ile ten chlop wysyla artykolow dziennie, po zawodach jezdzi i jeszce na dodatek ksiazki pisze (no i trenuje) i wszystko to za darmoche RESPECT dla niego !!! )

!!! To have Perfect Body You must have Perfect Mind !!!
!!! Champions are Made not Born !!!

##################
#Barlinek Rulezz#
##################

!!! RURU PASZCZU Rulezzz !!!

!!! Champions are Made not Born !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
za darmoche serio:)hehe ciekawe...

A ja zoobacze te wasze plany..bedziemy po nich rosnac jak na drozdzach ehhe

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
KoSi- to nier tutaj z tymi punktami

Miętki -dawaj więcej o tym układzie treningów

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
OŁKI DOŁKI Panowie!!

Pisuje się na gr. nr. II or VI , mam jeszcze trochę tłuszczyku, ale nie wiem, po co się go pozbywać, jak i tak do mnie wróci po cyklu masowym .

Mam pomysła z tym "personal coach", może niech Michail wybierze sobie 6 speców (do każdej grupy) i niech oni zajmują się swoimi opiekunami . Co wy na to??

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
DUDEK
1.Tłuszczyk łapany jest wynikiem błędów dietetycznych- jeśli będziesz się stosował do WSZYSTKICH wytycznych nie bedziesz go łapał przy masie.

2.Nie ma takiej możliwości-za wiele czasu zajęłoby szkolenie owych pomocników.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wchodzę w to

KoSi ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
wchodze:D

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15631
grupa 2 Masowa . mam pytanie jeszcze czy kazdy bedzie wykonywał te same cwiczenia serie i powturzenia czy ,kazdy bedzie miał swój trening???

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 319
heja Do ktorej grupy powinienem sie zapisac Trenowalem przez 1,5 roku wydaje mi sie ze powaznie (mialem swoj plan i chodzilem 4-5 razy w tygodniu na silownie) Ale mialem teraz 9 miesiecy przerwy i przytylem 9 kilo Co mi polecasz Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki z aodpowiedź MIchail , może wybrałbyś EKSPERTÓW z działu trening, oni chyba znają się na rzeczy (chodzi mi o tych trenerów).

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapotrzebowanie na fachowy trening ...

Następny temat

Trening dla chudzielca

electro
Polecane artykuły