witam, mialem juz temat zalozony w tym dziale, ale zbyt dlugo nie pocwiczylem wedlug waszych wytycznych. Teraz moja sytuacja troche sie zmienila i mam duzo wiecej czasu na trening i dostep do naprawde bardzo dobrze wyposarzonej silowni (atlas, bieznia, duzo obciazenia itp.) Gdy zakladalem poprzedni temta mialam dostep do skromnej silowni i polecilisci mi plan FBW w takiej postaci:
3 x tyg. A/B przemiennie
A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p
B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p
Moje pytanie brzmi czy mimo dostepu do atlasu mam zaczac ten sam program ? Ile ma tygodni trwac taki trening ? Chce zaznaczyc, iz w tygodniu jade do dietetyka aby rozpisal mi diete na mase. Prosze o wypowiadanie sie w temacie. Z gory dziekuje, pozdrawiam
3 x tyg. A/B przemiennie
A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p
B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p
Moje pytanie brzmi czy mimo dostepu do atlasu mam zaczac ten sam program ? Ile ma tygodni trwac taki trening ? Chce zaznaczyc, iz w tygodniu jade do dietetyka aby rozpisal mi diete na mase. Prosze o wypowiadanie sie w temacie. Z gory dziekuje, pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

