Witam. Od jakiegoś czasu ćwiczę ABS II i mam zamiar uzupełniać go robieniem brzuszków. Czy dobre one są żeby mieć sześciopak (oczywiście razem z dietą)? Czy wogóle jest sens uzupełniać abs innymi ćwiczeniami? Jeśli jest, to co lepsze: spiętki czy brzuszki?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Zeby miec szesciopak to trzeba sie przede wszystkim odpowiednio odzywiac i miec niski poziom tkanki tluszczowej
...
Wiem, dietę mam ułożoną, tłuszczu odpowiednio dużo spaliłem i jestem teraz na masie, tylko ćwiczenia mie zastanawiają, żeby mieć lepsze efekty
...
jak cwiczysz ABS to nic nie musisz dokladac
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
...
Mięsień potrzebuje czasu do nadkompensacji.Sam pomyśl logicznie,czy katowanie brzuszków dzień w dzień przyniesie rezultaty

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
...
ronie dobrze prawi 
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
...
Abs trwa 6 minut więc wydaje mi się że to trochę mało, więc chciałem coś dołożyć, ale mogę się mylić
...
mylisz sie
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
...
Ja cwicze brzuch tylko raz w tygodniu okolo 6 serii z ciezarami, lacznie 2 cwiczenia i mam konkretny szesciopak. Kiedys ktos mi powiedzial, ze wiecej nie znaczy lepiej i jest w tym na pewno duzo racji. Kiedys katowalem brzuch po kazdym treningu silowym ( okolo 4 x w tyg) i musze poweidziec, ze nie zauwazylem zadnej roznicy, w moim przypadku wystarcza trenowanie brzucha raz w tygodniu z ciezarami
Ale co najwazniejsze, mam niska wage ciala tym samym tez niski poziom tkanki tluszczowej i przez to uwidaczniaja sie miesnie brzucha wielu cwiczacych ma wyrobione miesnie brzucha, ale przykryte tluszczem, bo maja za duzy poziom tkanki tluszczowej
Zmieniony przez - filiadore w dniu 2012-10-21 13:13:18
Ale co najwazniejsze, mam niska wage ciala tym samym tez niski poziom tkanki tluszczowej i przez to uwidaczniaja sie miesnie brzucha wielu cwiczacych ma wyrobione miesnie brzucha, ale przykryte tluszczem, bo maja za duzy poziom tkanki tluszczowej
Zmieniony przez - filiadore w dniu 2012-10-21 13:13:18
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz