Dwayne Johnson ma jedną z najlepszych sylwetek w Hollywood, ale jego abs nie jest do końca idealny. Być może większość amatorów nie zwróci na to w ogóle uwagi, ale jeśli przyjrzeć się bliżej, to faktycznie jego sześciopak jest niekompletny. Dwayne żartuje, że ma pięcio i pół pak i ujawnił, że winna jest temu dawna ​​kontuzja. Johnson już wielokrotnie pokazywał, że jest nie tylko świetnym aktorem i biznesmenem, ale też sportowcem. Wykorzystał swoją fantastyczną sylwetkę, aby stać się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych mężczyzn na świecie.

W ostatnio opublikowanym filmiku The Rock odpowiadała na najczęściej wyszukiwane w Google pytania na swój temat. Padło hasło: dlaczego jego brzuch jest niekompletny?

https://youtu.be/UZk17HJGu8I

Dwayne początkowo wyśmiał to pytanie, ale po chwili wyjaśnił, że to kontuzja doprowadziła do tego, że jego brzuch nie jest tak dobry, jakby chciał żeby był.

“To po****rzone. Nie ma w nim nic złego. Myślę, że dlatego, że na Instagramie wszystkie te modelki i modele fitness mają niesamowite sześcio-, ośmio-, dwunasto-dwudziestoczteropakowe brzuchy. Ja mam pięć i pół pak, czasem cztery i pół pak. Problem polega na tym, że wielu ludzi o tym nie wie, podczas walki zapaśniczej oderwałem górną część mięśnia czworogłowego od miednicy. To wywołało reakcję łańcuchową i rozdarło ścianę mojego brzucha. Musiałem wtedy wykonać operację przepukliny, więc dlatego to nie są idealne mięśnie brzucha”.

O ile Dwayne Johnson może nie mieć brzucha godnego “modela Instagrama”, z resztą jego ciała jest wszystko jak najbardziej w porządku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy mieliśmy okazję zobaczyć jego niesamowitą sylwetkę, którą uczynił godną bycia superbohaterem.

Polecamy również: The Rock wcieli się w rolę superbohatera

Idealny sześciopak, czy też nie, nikt chyba nie zaprzeczy, że Dwayne Johnson jest jedną z najbardziej wysportowanych gwiazd kina akcji w historii. Fakt, że jego brzuch wygląda tak, jak wygląda w wyniku kontuzji, której doznał podczas zapasów wiele lat temu sprawia, że ​​nie powinien czuć się skrępowany z tego powodu. Dobrze, że ma dystans do siebie.

Komentarze (1)
lordknaga

sylwetke ma fajna i na dzisiaj najlepsza w holywood ale do niesamowitej niestety duzo brakuje :-)

0