SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszek na diecie na masę.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Tak jak w temacie od następnego poniedziałku zaczynam dietę na masę, i tu moje pytanie, czy przy samych aerobach i oczywiście ćwiczeniu brzucha da się go ładnie, widocznie wyrobić? Jutro podałbym wam jeszcze trening całościowy (w sensie, że na wszystkie partie). Liczę o szybką pomoc.

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poruszę może aspekt, którego tu nikt nie poruszył. Zwrócę uwagę na stan twojej wiedzy. Dietetyczka - okay. Na pierwszy raz jak chcesz i masz kasę. Ale polecam poczytać troszkę podwieszonych najpierw tutaj, potem w odżywianiu. Nabierzesz wiedzy i będziesz w stanie sam sobie układać dietę i manipulować składnikami i pokarmami bo teraz będzie to dla ciebie trudne.
Np. fakt, iż uważasz, że to tłuszcze są odpowiedzialne za 'zalewanie' mnie zaniepokoił. Poczytaj troszkę
Co do brzucha - aeroby fajna sprawa. Interwały jak wolisz, ale są bardziej hardcorowe. A aerobami może być zwykła gra w piłke z kolegami (bądź interwałami zależnie jaki sport preferujesz ) więc na masie nie jest to trudne, szczególnie w taką pogodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Tu chodzi o diete, forme robi se najpierw w kuchni a potem na silowni ;)

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Ale nie rozumiem. Podobno na diecie na masę da rade wyrobić brzuch, bo na diecie na masie nie masz tak dużo tłuszczy co z tym idzie, przecież przy aerobach bf Ci zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
No ale nie znam się ale tak mi się przynajmniej wydaję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20165
Ciekawe info masz. Poza tym za to że cie tłuszcz podlewa to jest bardziej ilość ww odpowiedzialna.
Od tego żeby leciał bf jest dieta na -, a nie mała ilość tłuszczy...

Zmieniony przez - Shaman1994 w dniu 2012-04-15 20:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Nie wiem, nie znam się. Ale przy diecie na masę i aerobach da radę schudnąć na brzuchu czy nie? Wszyscy mówią, że mam masować i brzuch zejdzie to nie wiem już mam mętlik w głowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
trudno powiedziec. zalezy ile tego brzucha...
jednak aero na masie podkreca metabolizm, lepiej wykorzystac skladniki pokarmowe. i pomaga utrzymac bf w ryzach bezpieczenstwa.
ja bym powidzial bardziej dyplomatycznie, ze nie powiekszysz tak szybko brzucha robiac aero, co do zmniejszenia trudno powiedziec, bo wszystko zalezy od nadwyzki kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
TomQ Liczyłem na twoją odpowiedź. Brzucha dużo nie ma, ale sam w poprzednim temacie pisałeś jak pokazałem swoje zdjęcie, "że nie masz nic do redukowania" 14-15% bf'u maks. W środę do dietetyczki idę to może coś ogarnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
no to nie przejmuj sie, jak tak napisalem, to tak pewnie jest
na masie aeroby jak najbardziej, ja robie 2-3 razy w tyg jak mam czas

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1792
Hmm ale słuchaj podobno interwały lepsze na chudnięcie, tak piszą chociażby w gazecie. Na siłowni u mnie dużo ich jest "Perfect Body" czy coś takiego to aeroby czy interwały ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
co lubisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Trening laika - Aeroby a pompki

WHEY premium