Jaki rodzaj kreatyny polecacie na pierwszy cykl? Widziałem wiele opinii wskazujących, że na początek najlepsze jest mono, a z drugiej strony inni polecali jabłczan, jeszcze inni stack. Jakie jest wasze zdanie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
każda się nada. Najbardziej opłacalne i najlepiej przebadane - mono, które tak samo nadaje się na pierwszy jak i ostatni cykl
tu masz standard farmaceutyczny:
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_creatine-opis26977.html
tu masz standard farmaceutyczny:
https://sklep.sfd.pl/BIG_ZONE_Pure_creatine-opis26977.html
...
NAJCZĘŚCIEJ POLECANE SUPLE !!!
http://www.sfd.pl/***NAJCZĘŚCIEJ_POLECANE_w_OiS***-t963318.html
NIE WIESZ JAKI CYKL SOBIE UŁOŻYĆ? ZAJRZYJ
-http://www.sfd.pl/***Gotowe_zestawy_ze_znanych_produktów_sklepu_SFD***-t793565.html
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz