Witam. Proszę o pomoc czy ten trening FBW A/B 5x5 będzie odpowiedni dla mojego stażu?
Wcześniej trenowałem FBW A 3x w tygodniu przysiad,RDL,wyciskanie na klatkę,wiosłowanie,wyciskanie na barki oraz drążek tak jak zasugerował pan Traktor przez około 2 miesiące i przybrałem na masie 3-4kg lecz później progres się skończył.
3 x tyg. A/B przemiennie
A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p
B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p
Wcześniej trenowałem FBW A 3x w tygodniu przysiad,RDL,wyciskanie na klatkę,wiosłowanie,wyciskanie na barki oraz drążek tak jak zasugerował pan Traktor przez około 2 miesiące i przybrałem na masie 3-4kg lecz później progres się skończył.
3 x tyg. A/B przemiennie
A
- przysiad 5x5
- wyciskanie na lawce 5x5
- wioslowanie 5x5
- pompki na poreczach (lub zwykle pompki-lokcie blisko tulowia) 3x max ilosc powt.
+
lydki lub brzuch 2-3x15-20p
B
- przysiad 5x5
- wyciskanie w staniu 5x5
- mc(klasyk) 1x5(5x5)
- drazek (podchwytem) 3 x max ilosc powt.
+
brzuch lub lydki 2-3x15-20p
Krzysztof Piekarz