SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie odnośnie posiłku potreningowego.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam wszystkich, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takim posiłku jako posiłku potreningowym:

Twaróg chudy 200g
Banan 100g
Brzoskwinie 100g
Nektarynki 100g
Kefir 100g

Kcal:409
B:50,7
T:4,9
W:74,8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Tak, moga byc. Tylko zwroc uwage na mniejsza ilosc weglowodanow w pieczywie w stosunku do ryzu/kaszy/makaronu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348761
Źródło białka takie sobie, w sumie węgli też, ale od biedy ujdzie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
posiłek ogólnie dosyć słaby. Lepsze to niż nic, ale jak masz inne lepsze opcję to wybieraj takowe.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21549
A odzywka z bananem nie moze byc?

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1075
Mozecie koledzy podpowiedziec co moglbym jesc po treningu ?, byłbym bardzo wdzieczny :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
porządny posiłek, na pewno pasować będzie:
Mięso(raczej niezbyt tłuste po treningowo) + węglowodany + ew. dodatki(warzywa, sosik jakiś lekki)(

A od razu po skończonej sesji możesz jakiegoś szejka dodatkowo wypić, aby od razu uzupełniać aminokwasy.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 174402
A jeszcze lepeij od razy zjeść rodzynki/banana żeby dostarczyć szybko wegli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
ale te węglę nie są tak strasznie potrzebne po treningowo... aminokwasy + część węglowodanów wydaje się najrozsądniejszym wyjściem.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21549
Mnie zawsze uczyli , ze wegle wazniejsze niz bialko, ale nie jestem jakims kozakiem w temacie...

Mysle tez, ze opcja Kalikstat'a jest w porzadku, najpierw banan, pozniej posilek pelnowartosciowy.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-18 09:47:07

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Jak mozesz to zjedz normalny posilek, czyli jakies mieso z ryzem/kasza/makaronem + moze owoc i bedzie ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29766
kubsztix
Mnie zawsze uczyli , ze wegle wazniejsze niz bialko, ale nie jestem jakims kozakiem w temacie...

Mysle tez, ze opcja Kalikstat'a jest w porzadku, najpierw banan, pozniej posilek pelnowartosciowy.

Zmieniony przez - kubsztix w dniu 2012-08-18 09:47:07


http://potreningu.pl/diety/artykuly/1004/odnowa-po-wysilku-silowym-insulina-i-weglowodany

Węglowodany nie są aż tak strasznie ważne, ale są bardzo pomocne WRAZ z aminokwasami(białkiem). Dlatego uważam że mleko +banan po treningu to bardzo rozsądny wybór.

Zmieniony przez - Killing232 w dniu 2012-08-18 11:34:23

Dostałeś rower więc pedałuj :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dipy i sosy w diecie niskokalorycznej - nie samą kurą człowiek żyje...

Następny temat

Dieta oraz białko...

electro
Polecane artykuły