Szacuny
0
Napisanych postów
11
Wiek
35 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1083
nogi nie sa dla mnie priorytetem, wiec robie zeby robic, a ze odstaja to bym nie powiedzial bo mam zawsze problem z dobraniem spodni z powodu zbyt grubych ud, a łydki nie ida bo nie ida, sprawa genetyki, wiele osob tak ma, robie co sie da
Szacuny
9
Napisanych postów
565
Wiek
37 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
11561
Nie wiem jak ktos moze mowic ze jest zaj**iscie gdy autor nie ma plecow ?
Podciaganie na szeroko 4x max
Martwy ciag 10,8,6,6
Wioslowanie sztanga w opadzie do brzucha podchwyt 10.8.6.6
Wioslowanie polsztanga do klatki 10.8.6.6
Wioslowanie hantlem w opadzie tulowia 10.8.6.6
I kaptury odstaja zacznij o nie tez dbac przyloz sie do treniongu barkow.
Tylko wolne ciezary i co tydzien staraj sie dolozyc po jakies 1-2kg
Pamietaj o rozciagniu po treningu i mocno spinaj plecy a napewno sie poprawia.
Co do nog to niemoge sie wypowiedziec bo zle foto pokarz przodem
Pozdro
Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2012-07-12 23:23:11
Szacuny
15
Napisanych postów
2037
Wiek
31 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
17417
Jeszcze baaardzo długa droga przed Tobą . Kiepskie plecy , brak prostowników , na zdjęciu nóg nie widzę za bardzo dwugłowych . Biceps jest ok ,klatka bokiem niby też , ale plecy jak już wspomniałem kiepskiee.
W planie nerwusa dodałbym wyciąg , bo prawie wszystkie ćwiczenia są w opadzie i w praktycznie wszystkich ruch jest taki sam ,dlatego uważam iż np.ściąganie górnego wyciągu było by jak najbardziej ok .
Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!
" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"
Szacuny
2
Napisanych postów
287
Wiek
32 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
3588
_NeRwUs_
Nie wiem jak ktos moze mowic ze jest zaj**iscie gdy autor nie ma plecow ?
Podciaganie na szeroko 4x max
Martwy ciag 10,8,6,6
Wioslowanie sztanga w opadzie do brzucha podchwyt 10.8.6.6
Wioslowanie polsztanga do klatki 10.8.6.6
Wioslowanie hantlem w opadzie tulowia 10.8.6.6
I kaptury odstaja zacznij o nie tez dbac przyloz sie do treniongu barkow.
Tylko wolne ciezary i co tydzien staraj sie dolozyc po jakies 1-2kg
Pamietaj o rozciagniu po treningu i mocno spinaj plecy a napewno sie poprawia.
Co do nog to niemoge sie wypowiedziec bo zle foto pokarz przodem
Pozdro
Zmieniony przez - _NeRwUs_ w dniu 2012-07-12 23:23:11
taki sam plan jak moj
Co do autora no to tych pleców i nóg szkoda, reszta moim zdaniem jest ok jesli nie zamierzasz byc mr olympia