Szacuny
0
Napisanych postów
103
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1016
diete trzymam okolo 2 tygodni i poszło 2 kg do przodu:D zaczynałem od 69, teraz 71kg, do tego cengymetr w bickach:D bardzo się cieszę i oczywiście diete trzymam dalej. Proszę o jakieś odpowiedzi. pozdro
Szacuny
0
Napisanych postów
103
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1016
masa idzie elegancko jak narazie:D W sierpniu planuje zrobić swój pierwszy cykl na kreatynie mono, a dokładniej UNIVERSAL CREATINE, cykl planuje na 4 tygodnie. W sierpniu będzie to mój 8 miesiąc stażu na siłce, więc myślę, że dobry jak na 1 cykl na mono. Do kretki może jeszcze coś dorzuce, może beta alanine, może coś innego, jeszcze nie wiem. Co o tym sądzicie? (o kretce). Pozdrawiam;)
Szacuny
0
Napisanych postów
103
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1016
to może zaczne jakoś na początku lipca albo w połowie, kupie 500g puche to bedzie na nieco ponad 7 tygodni. A czemu tak długo cykl, w dodatku pierwszy aż tyle ma trwać, jak czytałem to cykl jest na 4-5 tygodni. Prosiłbym Cie bardzo o wytłumaczenie;)
Szacuny
11184
Napisanych postów
52123
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Bo w tak krótkim czasie nawet twoje mięśnie nie będę w stanie się nasycić a co dopiero o wykorzystaniu jej (kreatyny) potencjału. Zrób 8 tygodni i będzie git.