SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Alexey Lesukov IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1128254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 112 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32897
O kurcze nie widziałem wcześniej tego filmiku. Zaje**sta forma!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 112 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32897
.

Zmieniony przez - kacupl w dniu 2012-05-10 19:14:18

Zmieniony przez - kacupl w dniu 2012-05-10 19:14:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5264
to filmik z 2012 ?bo ladnie porobiony tylko szkoda ze nie jest wyzszy pare cm bo jeszcze by zaje.. by wygladal
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3009 Wiek 23 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54631
masz napisane AC 2011 ..

Let's do IT

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 757
Śmieszne jest to, że niektórzy krytykują Alexa za jego ginekomastię albo niski wzrost. Co do ginekomastii - widzieliście kiedyś kulturystę ze sceny bez ginekomastii istniejącej lub zoperowanej? A jeśli chodzi o wzrost, to nie rozumiem, czemu niektórzy twierdzą, że jest karłem - ma niecałe 170, a przecież to jest zwyczajny wzrost. Oczywiście, że w dzisiejszych czasach młodzi ludzie są trochę wyżsi niż kiedyś, ale spójrzcie choćby na swoich rodziców. Wśród ludzi po 50 ok. 170 cm to taki normalny, przeciętny wzrost. Czy wasi ojcowie to też karły? Popatrzcie na swoich znajomych - nie macie takich po 170 cm lub parę cm mniej? Przejdźcie się po ulicy - czy tam widzicie pełno karłów? No a przecież mija się mnóstwo mężczyzn poniżej 170. Ja mam 182 cm, ale mam wielu kolegów mających niecałe 170 cm - jakoś nie przypominają mi karłów, a przecież patrząc na definicję karłowatości przedstawioną przez kogoś kilka czy kilkanaście stron wcześniej, są karłami.
Czemu nie czepiacie się innych zawodników. Przy nich Alex ma przynajmniej normalną, ludzką twarz. A cała reszta? Najczęściej są częściowo wyłysiali (co wygląda odrażająco w ich wieku, takie zakola a'la mnich średniowieczny), mają strasznie stare i zmęczone twarze, większość z nich wygląda jakby byli grubo po pięćdziesiątce lub nawet po sześćdziesiątce. Mają wory pod oczami i strasznie gburowate mordy, a ci, którzy próbują się uśmiechać wyglądają jakby ten uśmiech im ktoś w photoshopie dokleił. Alex jako jedyny ma szczery uśmiech na twarzy. Idąc dalej - mają koszmarną akromegalię, czyli: spiczaste, przerośnięte, komicznie wysunięte do przodu szczeny (Karpiński RULEZ! swoją drogą), długie spiczaste nosy, neandertalskie wały nadoczodołowe, wylewające się z mordy języki z racji ich nienaturalnego rozrostu, co skutkuje bardzo często śmiesznym seplenieniem i problemami z mową, a czasem nawet przerośnięte uszy
Taka jest cena za ekstremalną kulturystykę, ale jakoś Alex się przed tym na razie broni.
Ja, patrząc na zdjęcia czy filmy z zawodów, jakoś w ogóle nie dostrzegam tego, że Alexey jest niższy. Raptem kilka cm, prawie nie dostrzegalne. W tym sporcie patrzy się na coś innego. Jak dla mnie Alex to mutant! Współzawodnicy wyglądają przy nim jak fitnesowcy. Ma rewelacyjną formę, z roku na rok lepszy. Jego postępy miażdżą! Ile ja bym dał, żeby mieć taką muskulaturę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5957
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5957


Bo zupa była za słona.

Zmieniony przez - PanKleks w dniu 2012-05-19 19:52:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25590
Mogl ta nage chociaz troche nizej dac, a nie tak beztrzelnie na piersi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10170 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 117256


1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3524 Napisanych postów 21097 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745519
...







Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PP w kulturystyce 2007

Następny temat

scR i SneS Gratulacje

electro
Polecane artykuły