SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak wbić taką forme ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230




Myślicie ? ile mu to zabrało ? i czy na czysto ?... w bic ma 40cm.

Pewnie Masował hmm z rok potem cały czas rzeźba ? ;>

Where'd You Go?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
Kurde, ale wyżyłowany chudzielec. Niski poziom tłuszczu i trening siłowy, co do reszty się nie wypowiadam

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230
nie jest tak specjalnie nabity, w ogóle nie jest wręcz chudy... myślicie, że da się taką formę osiągnąć bez dopingu ? a jak tak to w jakim czasie ?

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
Zależy od wielu rzeczy, pamiętaj, że on miał dość dobre podstawy do osiągnięcia obecnej rzeźby, nie zaczynał od zera. Ile to zajmie? Nie wiadomo, każde ciało reaguje nieco inaczej na trening, nie wiesz poza tym, czym on się suplementował i co brał;) taka sylwetka fitnessowa, jak dla mnie sporo aerobów i ćwiczeń wytrzymałościowo-silowych, typu crossfit i kompleksy sztangowe. No i maxymalnie dopięta dieta, na pewno wiele ograniczeń żywieniowych.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230
Czyli Masa->Rzeźba... Ciekawi mnie jakby tak człowiek zaczynał od zera i chciałbym taką formę jak myślisz ile czasu ? z dietą bez dopingu... na oko... wiadomo, że każdy inaczej . Wyceniłbyś to hmm na 2 lata ?

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
Jak mówiłem, wszystko zależy od indywidualnego człowieka: w jakim tempie nabiera jakościowej masy, czy przy redukcji udaje mu się utrzymać maximum mięśni przy minimum tłuszczu, jak reagowałby na suplementy itd. 2 lata co najmniej, ja nastawiałbym się naprawdę na długą orkę, jeśli nie masz genetycznych predyspozycji

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230
40 w bicepsie znalazłem na stronie jego dietę... Ciekawi mnie po prostu jakie musiał mieć wymiary, że zostało mu po rzeźbie 40 w bicepsie...

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1023 Napisanych postów 5454 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 137660
A on zbudował tą sylwetkę na 1 cyklu masa-rzeźba? Może miał kilka takich etapów?;) Poza tym, mógł przecież zredukować i powoli dokładać suchej masy, bez schematycznego okresu masowania-redukowania, droga wprawdzie długa, ale jednak sporo osób tak robi.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230
Samą suchą masę ciężko jest dołożyć ;x

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2230
Samą suchą masę ciężko jest dołożyć ;x

Where'd You Go?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5422 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45681
Tobie na bank dłużej to zajmie, po pierwsze zaczynasz od mało rozsądnych pytań, nikt tu nie jest wróżką i Ci nie wywróży. Kolejna sprawa, że jak będziesz sam trenował to musisz liczyć się z własnymi błędami i słabościami, być może on miał trenera, który go pilnował (trening, dieta, suple itp.) i pchał do przodu. Jeżeli nie spróbujesz, to się nie dowiesz, a im dłużej będziesz nad jego podejściem rozkminiał, tym bardziej będziesz się tym rył.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o wasze zdanie martwy ciag

Następny temat

Oimp harcore wrist

electro
Polecane artykuły