SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zrobić przerwe czy nie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30002
Już od prawie roku nie miałem żadnej dłuższej przerwy w treningu.Jeszcze chyba teraz sie przećwiczyłem bo na treningach osłabiony sie czuje.Są wakacje i myśle sobie żeby zrobić przerwe na miesiąć??NIe wiem czy to nie za długo czy nie za któtko?Więc pomórzcie.

-=W ILOŚCI SIŁA=-

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1744 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3347
Miej więcej zrozumiałeś mój list.

Krótko i zwięźle to ujołeś.


Jeżeli moja wypowiedź ci się przydała do daj głosika.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
Jeśli czujesz potrzebę, to zrób. Poleciłbym jednak ogólnorozwojówkę na wakacje, bądź trening na lato Michaila (na masę, jeśli chcesz). Nie robiłeś przerw w treningu - to znaczy nie miałeś przymusowych przerw, czy nie stosowałeś treningu regeneracyjnego (fatal error)?

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9181
A treningi regeneracyjne stosowales?

...::: Pozdrawiam :::...

UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30002
no własnie nie stosowałem

-=W ILOŚCI SIŁA=-

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
No i w tym tkwi problem - regenerkę obowiązkowo robisz po maks. 8 tygodniach ciężkiego cyklu, stąd niechęć do ćwiczenia - przetrenowanie. Zrób sobie przerwę - ale z treningiem ACT - 4 do 6 tygodni i będzie ok.

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30002
Tylko jest jeden problem.Mam jeszcze 2 tygonie czasu do ćwiczenia a potem wyjeżdzam na wczasy i tam nie bede miał warunkow do cwiczeń.To jak mam zrobić??PRzez te 2 tygodnie co mi został robić ATC a nastepne 2 tygodnie co bede nad morzem zrobić przerwe??

-=W ILOŚCI SIŁA=-

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
To kwestia twojego wyboru - ACT przez 2 tygodnie, potem przerwa 2 tygodnie i znowu ACT 4 tyg, albo 4 tygodnie przerwy i 4-6 tygodni odpoczynku z ACT. Polecam drugą opcję. Obie są dobre.

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9181
Zrob teraz prze te 2 tygodnie. Po powrocie z wakacji ACT wykonasz przez ok 4 tyg aby wporwadzic organizm do cwiczen silowych po przerwie.

...::: Pozdrawiam :::...

UWAGA!!!
Jezeli jest cos mocniejszego od MEGABOLa to nie radzimy tego stosowac.

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30002
Dobra macie po sogu.Ale jeszcze z chęcią zobacze co Michail powie o tym.

-=W ILOŚCI SIŁA=-

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
2 tyg. aktywnego luzu-potem coś lekkiego na rozbieg.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30002
Czyli np:Kajaki,rower,pływanie tak??

-=W ILOŚCI SIŁA=-

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skurcze mięśni

Następny temat

prosze oceńcie zdjęcie

electro
Polecane artykuły