Dzień dalej upalny, będę biegał dziś max 30min i to po 19 bo się upiekę
A tak to jest gitara, czekam na suplementy.
Dieta:
Mało węgli ale zjem jeszcze jogurt naturalny to uzupełnie wszystko.
Trening:
1. Przysiady 4 serie max.
2. Podciąganie na drążku 4 serie max.
3. Pompki klasyczne 4 serie max
4. Rozciąganie ekspandera za plecami 4 serie, max
5. Rozciąganie ekspandera przed sobą 4 serie, max
6. Rozciąganie ekspandera nad sobą 4 serie, max
7. Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc 4 serie, max
8.
Pompki w podporze tyłem 4 serie, max
9. Brzuszki 4 serie, max
10. Wspięcia na palce 4 serie max.
11. Tabata Squat 4 serie po 10-20
+
30Minut biegu ze względu że dziś upał i do tego miałem full roboty w domu - koszenie,foliak itd.
Fotki:
Tak jak ITE kazał, wstawiłem fotkę z wyjazdu kwiata którego spotkałem a raczej był u znajomych.
