W necie znalazłem diete. Wydaje się ciekawa.
Dieta:
I posiłek: płatki kukyrydzine mleko 1,5%
II posiłek: chleb+warzywa ( zazwyczaj ogórek)
III posiłek: ryż + warzywa/sos jakiś
IV posiłek: 3 jajka + zielona cebulka (jajecznica)+ czasem kiełbasa + chleb wiloziarnisty
V posiłek: Kanpki (różnie)
Kilka pytań.
1) Bez względu ile waże da się chudąć,
2)Ile wody/płynów sporzywać
Dieta:
I posiłek: płatki kukyrydzine mleko 1,5%
II posiłek: chleb+warzywa ( zazwyczaj ogórek)
III posiłek: ryż + warzywa/sos jakiś
IV posiłek: 3 jajka + zielona cebulka (jajecznica)+ czasem kiełbasa + chleb wiloziarnisty
V posiłek: Kanpki (różnie)
Kilka pytań.
1) Bez względu ile waże da się chudąć,
2)Ile wody/płynów sporzywać
Krzysztof Piekarz