SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta + Trening + Wasza opinia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

92,5

Wzrost

184

Staż treningowy

1 miesiąc

Obwód pasa

96

Obwód klatki piersiowej

104

Obwód uda

53

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka reczana

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

siłownia cardio

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Możliwosci finansowe

przeciętne

Cel/problem/opis

zmniejszenie bmi z 25% do 15%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Witam wszystkich,od dłuższego czasu czytam posty na SFD na wszelakie tematy związane z dietetyką i ćwiczeniami, i wreszcie zdecydowałem się na stworzenie własnego planu na "stworzenie" nowego siebie.
Tak wiec pisze tutaj żeby móc skonfrontować go z waszą opinią bo sadzę iż jest ok ale to niestety jest tylko moje zdanie.
Dodam tylko że to mój pierwszy post na forum i w razie błędów proszę o wyrozumiałość i ewentualne przeniesienie postu do odpowiedniego działu jeżeli wstawiłem go w złe miejsce.

A wiec od ponad miesiąca regularnie chodzę na siłownie a cardio robię chodząc dziennie robię ok 13000 kroków(może to dziwnie brzmi ale z braku laku lepsze to niż nic), mój tryb dnia dotychczas wygląda tak że pracuje w w trybie siedzącym od godziny 8 do 16. Wstaję o godzinie 6 rano a kładę spać najpóźniej o 23.
Na siłkę chodzę zaraz po robocie czyli ok 16 30

wiek: 24
Wzrost: 184 cm
Na początku ważyłem 95 kg(10 września), Obecnie (15 październik) ważę 92,5 kilo i pomimo ćwiczeń z wagi nie spada mi nic od jakichś dwóch tygodni. wizualnie zauważam poprawę w sylwetce

załączam aktualne zdjęcie poniżej.

Suplementacja:
Kreatyna w dni treningowe rano + po trenigu razem +/- 10 g (mieszam jabłczan z monohydratem)
w nie treningowe tylko rano 5 g
Białko wpc 80 rano i wieczorem
Beta alanina 4 cap dziennie przed trenigiem
w dni nietrenigowe 2cap rano i wieczorem
Carb 30g wraz z kreatyną

Za cel zakładam sobie zmianę bmi obecnie ok 25%, do poziomu 15% i żeby ważyć ok 90 kg.

Moje dzienne zapotrzebowanie energetyczne to ok 3000 kcl, i 185 g białka, zaś węgle założyłem sobie że ograniczę do minimum, energie do ćw chce czerpać przede wszystkim z zapasów zebranych wokół tali..


Dieta
1) 6 30 coś z trzech jajek plus bułka grahamka + białko wpc 80%
2) 10 2 bułki graham + wędlina drobiowa 100g
3) 13 Obiad 300g kurczaka/indyka/pstrąg/łososia + kasza gryczana ok 350 g (jedna ugotowana torba)
4) 16 2 banany + garść migdałów ( w dni nietreningowe 150 g kurczaka/indyka/pstrąg/łosośia + 150 warzyw robionych na parze)
5) 20 100g twarogu półtłustego + 50 g odżywki
oczywiście warzywa są w diecie przeważnie papryka ogórek i pomidor
Ta dieta daje mi w ciągu doby ok 2200 kcl i 220 g białka.

Treningi na siłowni robię 4x w tygodniu:
pon: klatka + triceps (brzuch 2 ćw po 2 serie)
wt: plecy+biceps (brzuch 2 ćw po 2 serie)
śr: regeneracja
czw: barki + nogi (brzuch 2 ćw po 2 serie)
pt: klatka+triceps (brzuch 2 ćw po 2 serie) (zależy mi na mocno umięśnionej klatce piersiowej + w piątki trening jest trochę lżejszy z racji braku optymalnej ilości czasu)

czemu zawsze brzuch? tam mam największe pokłady fatu.
Cardio tak wyżej.

Proszę o opinie co wy sądzicie o tego typu planie treningowym????
Pzdro. Duży_palec

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Diete wrzuć zgodnie z tym co podąłem wyżej i podaj jakie masz zapotrzebowanie


Carbo jak pijesz to tylko po treningu.
Mam nadzieje żę carbo i białko w diete wliczasz?


Trening brzucha co dzien nie spali z niego tłuszczu, redukcja tkanki tłuszczowej przebiega równomiernie z całego ciała, a spalanie tłuszczu zależy głównie od diety.


Klatka i triceps 2x w tygodniu odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wytłumacz mi to

Następny temat

dieta sfd

WHEY premium