SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasza opinia i rady for me :D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Witam już po raz kolejny zwracam się do was o radę. Nie będę się kolejny raz rozpisywał co i jak dla leniwych dodam że trenuję sztuki walki (jako zawodnik kadry polskiej) i od wakacji zabrałem się za wygląd (na siłowni). Głównym założeniem było uwydatnienie mięśni. Waga wiele nie spadła bo zaledwie z 77 na 73. (ale waga puki nie wynosi więcej niż 75 w dniu zawodów to mi nie przeszkadza). Stosowałem różne białka(mex - whey, dynamityze ISO100,QNT metapure, aktualnie dynamityze elite - najsmaczniejsze ;D ), spalacze (dyma burner, man scorch, aktualnie lipo burner) witaminki (z FA), orotan (man) i wiadomo bcaa(olimp,mex gaspari). Co do diety jako takiej żeby liczyć każdą kalorię - nie ma! Jem racjonalnie, w miarę możliwości regularnie. Nie jem słodyczy, nie spożywam alkoholu, fast foodów etc. (ale to chyba oczywiste).

Treningi mam aktualnie następujące; Kyokushin Karate i Siłownia (rozgrzewka (maszyna eklipytczna 10min), trening wytrzymałościowy oparty na mega seriach + po nim 20 min szybkiego biegu - ok 4,5km) w soboty (z racji pogody obecnie na bieżni) biegam 10km z prędkością 10km/h

Do rzeczy, poniżej wstawiam zestawienia fotek przed i po. Liczę na wasze opinie i rady. Szczególnie interesuje mnie:

-Jak długo można brać spalacze non stop?
-Jak mam uwydatnić ten brzuch - szybciej niż dotychczas?
-Jaką ew. suplementacje wprowadzić?
-Na jakie produkty żywnościowe warto zwrócić uwagę? (po za mięsem ofc.)
-Jak ćwiczyć brzuch i jak często? (uwzględnijcie treningi SW)
-Oraz inne wasze cenne uwagi. (tylko proszę podejść do tego poważnie).















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Bobikson
-Jak długo można brać spalacze non stop?
spalaczy używasz do dopalenia resztek tłuszczu, poza tym mają niekoniecznie pewne działanie, więc możesz odpuścić
Bobikson
-Jak mam uwydatnić ten brzuch - szybciej niż dotychczas?
dieta+dobry trening 2-3 razy w tygodniu, z uwzględnieniem każdej części brzucha (kilka serii na dół, górę i skos)
Bobikson
-Jaką ew. suplementacje wprowadzić?
białko/gainer według braków, bcaa przedtreningowo (polecam activlabowe bcaa xtra), w późniejszym czasie kreatyna, może jakiś booster przedtreningowy - ale to też później
Bobikson
-Na jakie produkty żywnościowe warto zwrócić uwagę? (po za mięsem ofc.)
ryż, makarony, chleb razowy, jaja, twaróg chudy (na kolację) i półtłusty (w dzień), oliwa z oliwek, mleko, płatki owsiane, kasza, co do mięsa, to głównie białe, i duuuuuuuuużo warzyw (ogórek, pomidor, papryka, szpinak, brokuł)
Bobikson
-Jak ćwiczyć brzuch i jak często? (uwzględnijcie treningi SW)
jak napisałem: 2-3 razy w tygodniu po treningu siłowym
Bobikson
-Oraz inne wasze cenne uwagi. (tylko proszę podejść do tego poważnie).
nie łączyć 2 treningów 1 dnia, stworzyć dietę z dodatnim bilansem kalorycznym, ograniczyć aeroby.

Stwórz szablon diety i go tutaj wstaw, wstaw też swój tygodniowy rozkład treningów

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-19 16:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
pn siłka
wt sw
sr siłka
czw sw
pt siłka
sob sparingi i 10km

----------
Że tak zapytam po cholerę mi dodatni bilans ?

Zmieniony przez - Bobikson w dniu 2013-01-19 16:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Bobikson
pn siłka
wt sw
sr siłka
czw sw
pt siłka
sob sparingi i 10km
niedziela sauna :D
----------
Że tak zapytam po cholerę mi dodatni bilans ?

Zmieniony przez - Bobikson w dniu 2013-01-19 16:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
no mi raczej nie zależy żeby rosły tylko żeby tłuszczyk się spalił i żeby było widać te które są :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ee tam, 5kg w górę ci nie zaszkodzi. A potem już tylko restrykcyjna dieta :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Zaszkodzi w marcu mam mistrzostwa europy i muszę się zmieścić w kat. do 75kg :D A nad wyglądem cały czas chce pracować więc podmasowanie w grę raczej nie wchodzi. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
no to dieta z bilansem -300 kcal na początek i jedziesz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 270506
Wypowie się ktoś jeszcze ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
-Jak długo można brać spalacze non stop?
Zależy jakie, ja bym Ci polecił cyklicznie, przez pewien czas, np 6tyg a potem przerwa

-Jak mam uwydatnić ten brzuch - szybciej niż dotychczas?
-Jaką ew. suplementacje wprowadzić?
Czego oczekujesz od niej?
-Na jakie produkty żywnościowe warto zwrócić uwagę? (po za mięsem ofc.)
Zdrowe tłuszcze, białko pełnowartościowe.
-Jak ćwiczyć brzuch i jak często? (uwzględnijcie treningi SW)
? Jak ćwiczysz na sali to wystarczy, 3/4 x w tygodniu
-Oraz inne wasze cenne uwagi. (tylko proszę podejść do tego poważnie)

Jaki masz plan na siłowni ? Rozpisz go
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening klatki piersiowej prosze o pomoc ;)

Następny temat

Suplementacja: opinie rady dla Juniora

WHEY premium