SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy ja się aby nie zalałem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37334
Stare fotki 67kg (sam początek)

http://img703.imageshack.us/img703/9149/dsc00034zo.jpg
http://img830.imageshack.us/img830/4914/dsc00040d.jpg

Nowe fotki 76kg (dziś po dwóch posiłkach)







Czy to podąża w dobrym kierunku? Dalej spokojnie masować?

Wiem, że lipna jakość zdjęcia...





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Dodatkowa aktywnosc fizyczna zawsze sie przyda, wiec aeroby mozesz dodac nawet robiac mase. Pisalem juz o tym wczesniej.

Na rowerze akyrat trudno zrobic aeroby bo nie jestes w stanie jechac ciagle przy okreslonym pulsie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Przydałoby się zdjęcie z tej samej perspektywy ale jeśli mam porównać z tych fotek to dobrze jest

Zmieniony przez - wizards w dniu 2012-04-23 15:38:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1325
Dobrze wyglądasz, masuj jeszcze trochę.

"Jeśli nie masz po co żyć, znajdź coś, w imię czego gotów byłbyś umrzeć"

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
postaw na jakośc jedzenia i masuj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37334
Jakość jedzenia?;o

Okej uzyskałem odpowiedź na pytanie, teraz jeszcze myślę, że z 5/6kg i stop.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5422
w przeciągu jakiego czasu zrobiłeś tą masę?

MEPHOBIA
"Fear of becoming so awesome one day that human race can't handle it, and everybody dies."

I must live with this everyday

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37334
4 miesiące trening (mawashiego) miałem do dyspozycji 11kg hantle więc dużo masy nie wpadło- (więc nawet nie wiem czy to do stażu liczyć)

8 tygodni (fbw 3x/tyg) tutaj zaczynałem z 68kg
4 tygodnie (fbw 3x/tyg) a tutaj dalej trenuję do dziś ( 75kg na czczo będzie)

Więc policz sobie. Wszystko domowe warunki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5422
ogólnie 2kg na miesiąc więc dość szybko, dojedź tak do 80kg a potem 1kg na miesiąc to zacznie wchodzić samo mięsko

MEPHOBIA
"Fear of becoming so awesome one day that human race can't handle it, and everybody dies."

I must live with this everyday

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37334
Znaczy ja nie chcę być przysłowiowo mówiąc "koksem" tylko tak 78-80kg już po redukcji chciałbym utrzymywać i doskonalić. A na razie gdzieś do 81-83kg przymasuję, więcej nie bo musiał bym ubrania kupować
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Szybko nabrales masy, wiec oczywistym jest, ze tkanka tluszczowa tez poszla troche do gory. Jednak na pewno lepiej to wyglada niz wtedy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16667
Zgadzam się jest lepiej diete 3maj i do przodu .. :) powodzenia.

Być jak Steven !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa i gazy

Następny temat

prośba o porade

electro
Polecane artykuły