SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doraźny spalacz przedtreningowy, z dobrym stosuniem jakość/cena!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5126
No ale piszą, że to jak stary Venom, to chyba za mocne jak na pierwsze zetknięcie z dopałem :P A co powiecie na taki zestaw : Trec L-Kartynina 120 kaps softgel + BCCA Xplode Olimp 500g + nowy Dymatize Dyma-Burn Xtreme 60 kaps (i jedna dziennie rano niezaleznie od DT/DNT) ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Po co Ci ta l-karnityna ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
fajne reklamy są to kupił

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5126
Nic nie kupiłem -.- po to jest forum, żeby się doradzić przed zakupem. To jak L-kartynina odpada, to mogę wziąć jakiś droższy spalacz. Nowego dymaburn nie mogę znalexć jeszcze recenzji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36538
Podał Ci faf na poprzedniej stronie dobre połączenie.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5126
To w takim razie : Trec Cleanburexin + Olimp BCAA Xplode ? Jakieś zdania odrębne ? :) Zastanawiam się ,czy nie wziąć jakiegoś BCAA w megakapsach, ale czy czasem nie jest wolniejsza przyswajalność niż rozpuszczony proszek? Kapsy w sumie byłyby wygodniejsze w użyciu na siłce
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709968
a dlaczego wygodniejsze?
też musisz połykać i zapijać

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5126
Ale nie trzeba w shakerze mieszać :P To wezmę chyba to Xplode, bo miałem i było smaczne. Chociaż z drugiej strony chyba nie jest zbyt ekonomiczne, i jakieś tanie capsy starczą na dłużej, a nie wyobrażam sobie robić aerobów po treningu bez BCAA
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
zadne kapsy nie wyjda taniej jak proszek, jezeli mowimy o produktach jedej firmy,
takze kup proszek np Olimp, Hitec ,Sfd, Fitmax
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5126
dobra, to biorce BCCA Xplode 500 g + Cleanburexin i biorę tak :
BCAA - 10g po treningu w DT, 10 g przed snem w DNT
Cleanburexin: 4 kaps przed treningiem w DT, 2 Kaps rano w DNT

Siada ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - walory smakowe i skład.

Następny temat

Xpand Xtreme Pump 800g.

electro
Polecane artykuły