Wrestler John Cena jest twardym facetem i między innymi dlatego zrobił karierę. Jako jedna z supergwiazd WWE znany jest z tego, że staje się bezlitosny w ringu i dominuje nad swoimi przeciwnikami. Ale nie zawsze tak było. W rzeczywistości Cena ujawnił ostatnio, że był zastraszany w szkole i podejmuje działania, aby nie dopuścić do tego, by innym dzieciom przytrafiło się do samo. W tym celu dołączył do kampanii "Come As You Are". Cena powiedział, że nękanie w szkole jest najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić młodej osobie.

"Tak naprawdę nie spotkałem wielu ludzi, którzy twierdzą, że nie byli prześladowani jak dziecko. W dzisiejszych czasach, zwłaszcza w mediach społecznościowych, mnóstwo osób jest szykanowanych. Tak, byłem zastraszany, ale to przytrafia się też innym. Dlatego uważam, że przesłanie kampanii jest tak ważne. Bycie nastolatkiem jest dziś trudne.”

Przykre zdarzenia w szkole sprawiły, że Cena zaczął ćwiczyć. Poprosił swojego tatę, żeby pomógł mu stać się większym. Niedługo potem oprawcy trzymali się od niego z daleka. Podkreślił, że nigdy nie prowokował innych do konfliktu po tym, jak zdobył przewagę i stał się silny. Cena osiągnął naprawdę sporo, nie tylko w sporcie. Poza tym, że jest gwiazdą WWE, jest też raperem, handlowcem, przedsiębiorcą i gwiazdą filmową. Z pewnością jego przykre doświadczenia w młodości miały na to wpływ.

Komentarze (2)
xorton

Na podstawie zdjęcia pomyślałem, że chodzi o prześladowanie na tle seksualnym.

1
Bull

Silne uczucie

0