SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doraźny spalacz przedtreningowy, z dobrym stosuniem jakość/cena!

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Siema!

Aktualnie jestem po 6 miesiącach masy i od maja zaczynam redukcję, w 2 miesiące zamierzam zjechać z 18% BF do czegoś w okolicach 10%. Waga teraz 83 kg, pod koniec kwietnia będzie 85 bo jestem na cyklu kreatynowym.
Potrzebuje spalacza, który albo bierze się tylko rano przed treningiem, albo producent zaleca co prawda więcej, ale spokojnie można brać tylko przed treningiem i będzie fajnie działał.
A to ze względu na moją tendencję do strasznego grzania się, wystarczy, że przyspiesze kroku idąc na tramwaj, i temperatura skacze mi natychmiast, jestem rozpalony, dlatego nie chciał bym czegoś co bierze się 3 razy na dzień i utrzymuje taki stan, bo mnie to zniszczy :P

Myślałem nad Dymatize Viper, bo podobno nie ma sajdów. Tak, żeby brać go przez 40 dni tylko raz dziennie rano.

Poradźcie coś proszę :) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Odświeżam topik ponieważ wypróbowałem Clenburexin i Vipera. Koledzy z siłki biorą to sobie od każdego po porcji wziąłem i przed treningiem łyknąłem. Jeżeli chodzi o Clenburexin to w ogóle nic nie poczułem, może minimalna różnica, ale jak przy pierwszej porcji tak było no to jak bym kupił na wycinkę to po tygodniu bym nic nie czuł. Co do Vipera to już trochę lepiej, ale odczucia po nim miałem podobne do S.A.W od Treca który stosowałem na masie. Energia na plus, potliwość trochę, ale też nie tego się spodziewałem.
Chyba muszę wziąć coś z powiedzmy "Średniej półki". Mam 170 zł na BCAA i Spalacz , BCAA mnie wyjdzie 59 zł to mam ~110 zł na spalacz. Co polecacie w tym przedziale cenowym? Venom ? Tight? Scorch? Tylko , żeby nie trzeba było brać 3 razy dziennie :< Z góry dzięki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
daj ankiete dzialu i napisz co juz brales to na pewno cos ci wybierzemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
1)Szeroka talia, wąskie plecy, ektomorfik z tendencją do łapania fatu ;/ 18 % bf
2) wiek - 20 lat
3) waga/wzrost - 182, 85 kg
4) staż treningowy - 6 miesięcy, wcześniej domowo nieregularnie z dużymi przerwami i bez diet (więc nie liczę)
5) cel cyklu - redukcja do 10% bf
6) stosowane już wcześniej suplementy - kreatyna, bcaa, carbo
7) stosowane wcześniej spalacze - nie stosowałem nigdy
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) - na redukcji planuję 2g B , 1.5g W, 1g T
11)przewidziane finanse na cykl - liczę na coś z dobrym stosunkiem jakości do ceny, ale nie będzie problemu z wydaniem ponad 100 zł na spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
nie ma co za duzo kombinowac, mozesz dac na poczatek cos pokroju np scorcha, termo stim i sprawdzic czy bedzie Ci odpowiadac ,
co do diety to daj do sprawdzenia w odpowiednim dziale bo z takim rozkładem b/w/t to sie zagłodzisz,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Nie bój się, mam teraz takie półrocze na uniwersytecie, że nie muszę chodzić na zajęcia. Tylko leże z książkami i się uczę i jem :P Teraz byłem te pół roku na diecie 2500-2800 kcal i szło 2 kg / miesiąc i to jeszcze pół na pół fat i mięcho ;/ Więc zapotrzebowanie kaloryczne nie jest u mnie duże.

Co do tego spalacza, to w sumie mogę wziąć coś lajtowego , bo to w końcu mój pierwszy, ale tak jak mówiłem, coś co się bierze 1 dziennie byłoby super (np. BPI RX6, tylko to raz, że drogie to pewnie za mocne jak na pierwszy raz ). Może być ewentualnie coś taniego i lajtowego + np. jakaś l-kartynina czy coś, chociaż słyszałem, że te wszystkie CLA itp to ściema.
Ogólnie jeszcze planuje dokupić BCAA żeby chronić mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zacznij od:

https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis556.html, bierz najpierw 2, po jakimś czasie 3 lub 4 cps przed wysiłkiem,

jesli organizm się już przyzwyczai a będziesz szukać czegoś naprawdę mocnego możesz zaeksperymentowac:

https://sklep.sfd.pl/Tested_Nutrition_Tested_Burner-opis26452.html - ale to już nie jest zabawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Tested rzeczywiście zabawka to to nie jest

Wydaje mi się, że mimo wszystko może być trochę za krótki ten okres 2miesięcy by zjechać aż tyle z bf ale może się mylę

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5126
Do takiego poziomu BF dążę, ale to nie jest tak, że muszę koniecznie w 2 miesiące, będę miał wakacje, a wtedy przychodzi prawdziwa aerobowa masakra czyli mój rower i góry :P Ogólnie do końca wakacji chciałbym zjechać do 8%, ale wtedy ze względu na dużą ilość aerobów na dworze nie będzie mi potrzebny żaden spalacz.

Cleanburexin? A nie lepszy będzie Viper ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ludzie Vipera jako spalacza oceniają średnio. Jako energetyk lepiej. A ten nowy ponoć kiepski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 628
peak hellburner ma 120 kap stosujac 1-2 kap przed treningiem wychodzi bardzo tanio, a sklad ma jeden z najlpszych na rynku o ile nie najlepszy wspod termogeników

klatka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko - walory smakowe i skład.

Następny temat

Xpand Xtreme Pump 800g.

WHEY premium