SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie co do ostatniego posiłku (potrenignowego)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Witam mam pytanie

jem 5 posiłkow dziennie (staram sie bardzo trzymac diete i jesć zdrowo)
ale trening często wypada mi po 4 posiłku .

czyli zjadam 4ty posiłek potem ide na trening siłowy+aeroby (po aerobach wypijam porcję carbo i białko i to jest godzina około 21) i potem musze zjeść jeszcze 1 posiłek . Co to ma byc ? Poleccie cos bo z jednej strony powinienem uzupelnic w posilku potreningowym i wegle i białko i wszystko , ale z drugiej strony obawiam sie czy nie bede sie zalewał tłuszczem wiec skoro po treningu pije carbo+bialko to moze na wieczor wystarczy np kostka twarogu poltłustego ? Ps jestem na redukcji.

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
proszę Was o poradę bo serio nie wiem co jeść po treningu biorąc pod uwage ze to moj ostatni posilek w ciagu dnia

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20308
Jeśli będzie sie zgadzało z bilansem to bez obaw - nie zalejesz sie :) Przed snem zjedz taką ilość białka aby po prostu zgadzała się z bilansem - twaróg jak najbardziej
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
szczerze mowiac nie liczylem dokladnie bilansu , nie waże każdej kcal i ziarenka - po prostu staram się jeść 5 nieduzych ale zdrowych posilkow dziennie (zdrowych w sensie zgodnych z poradami tutaj z forum) jem na oko żeby sie nie przejadać , jedyny duzy posilek to sniadanie i przed treningiem .

Ok ale ten twaróg + co polecasz ? sam twarog ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20308
Dość powszechnym posiłkiem jest twaróg + łyżka oliwy, sam go stosuję i osobiście polecam . Postaraj się wyliczyć pod koniec dnia bilans tego co dziś zjadłeś i wtedy zobaczysz czy nie jesz za dużo ani za mało
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
twaróg lniany plus warzywa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 667 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Hmmm rozumiem - ale to jeszcze jedno pytanie , czy skoro to jest posiłek potreningowy to mimo ze jest ostatni nie powinno byc tu jakis wegli ?

"...Gdy się rodzisz - wszyscy wokół Ciebie się śmieją - a Ty płaczesz .
Żyj tak , abyś w dniu swojej śmierdzi był jedyną osobą która się śmieje - a cała reszta płakała..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130658
węgle jak najbardziej. uloz sobie rozklad BTW w ciągu calego dnia tak, aby znalazlo sie miejsce na ww po treningu. mozesz np usunąć ww z innego posilku w ciagu dnia lub zmniejszyc ilosc i czesc przerzucić na ostatni.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
wedle i zgodnie z bilansem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta instynkt PROSZE O SPRAWDZENIE

Następny temat

Nabici w butelkę oliwy

electro
Polecane artykuły