SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przybranie suchej masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Witam,
przygodę z siłownią zacząłem, w czerwcu zeszłego roku.
Przy moim wzroście (190cm) ważyłem 98kg, bynajmniej nie było w nich mięśni, a sam tłuszcz.
Od czerwca do października, chodząc 5 razy w tygodniu na siłownię zjechałem do 81 kg.
Od grudnia zeszłego roku mam rozpisany dosyc ciekawy plan treningowy na masę. Dotychczas brałem białko Provit 80 Olimpu oraz kreatyne w pigułkach 1250mg tej samej firmy. (w lutym mam przerwę od kreatyny)
Chciałbym, żebyście podzielili się ze mną swoją wiedzą i doradzili, co mogę nabyc aby zwiekszyc swoja mase mięśniową. Jakie są Wasze sugestie?
Dietę stosuję. Na suplementy mogę przeznaczyc miesięcznie 150-200,-
pozdrawiam i z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi (oraz uwagi)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
A ja nie używam już rodzynków (miałem brzydkiego słowa już użyć) zęba na nich sobie złamałem, często kamyczki w nich miałem małe i to rodzynki dobrej firmy, wole już banana.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
1) obowiązkowa fotografia sylwetki - wysle jak tylko bede mial
2) wiek -24
3) waga/wzrost 84/90
4) staż treningowy - 9 mscy
5) cel cyklu - sucha masa miesniowa
6) stosowane już wcześniej suplementy - Olimp -> kreatyna w kapsulkach 1250mg, provit 80 białko
7) stosowane wcześniej spalacze - zadnych
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni - pnkt 6
9) ilość dni wolnych od kreatyny - 19
10) informacje na temat diety - opiera się wyłącznie na rybach mięsie nabiale odtłuszczonym orzechach + warzywa owoce. 4 posiłki dziennie.
11)przewidziane finanse na cykl - misiecznie do 200,-
12) uwagi i sugestie - myslalem o gainerze, jednak znajac moje tendencje do tycia nie chcialbym sie znowu zalac. Zalezy mi, na wzroscie masy miesniowej przy jednoczesnej redukcji pozostalej jeszcze tkanki tluszczowej - glownie brzuch. Myslalem o orbitreku, 20-30min po treningu, jednak zdaje sobie sprawe, ze spowodowaloby to utrate nie tylko tluszczu a i miesni. Zdecydowalem sie na squasha 2 godziny w tygodniu.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
na początek zdecyduj czy chcesz masować czy redukować
bo Twój cel nie jest prosty do zrealizowania
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
tylko masa, tkanki tluszczowej mam na tyle malo, ze przy konkretnym wysilku fizycznym, jaki dostarcza mi moj plan treningowy brzuch sam z siebie spada. Takze tylko masa.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
w squasha rzecz jasna pykam w dni nietrenigowe
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
Dzieki za pomoc. Kupuje i odezwe sie jak dziala.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5896
na 4 posiłkach to Ty masy nie zrobisz. najpierw diete dopracuj, potem bierz sie za suple
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
mogą to być duże posiłki także nie wróż że masy nie zrobi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5896
watpie zeby jadl posilki po 1000 kcal. Zreszta po tym co pisze widac ze zwraca uwage na to co je a nie ile czego je
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

$Co na redukcję.

Następny temat

Kreatyna+BCAA

electro
Polecane artykuły