SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowanie suchej masy mieśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
Witam wląsnie skonczylem cykl na kreatynie. Teraz chciałbym zabrac sie za budowanie suchej masy, spalić tłuszcz i popodkreslac mieśnie. Z suplementów planuje kupić Booster testosteronu: NovedexXT, ZMA, Białko(Hi-tec i BSN syntha-6, bcaa, carbo i HMB. Dieta wysokobiałkowa. Czy z suplementów powiniennem cos jeszcze dorzucic, cos jest zbedne ewentualnie cos zamiennego? Z góry dzieki za pomoc

Cappo Di Tutti Capi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
Hmb nie ma sensu, booster testosteronu ma sens kupno jeśli masz ok 30 lat, kupno białka uzależnione jest od braków w diecie, podstawa odżywianie i bez tego nie zajedziesz daleko

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 212
HMB słyszałem, ze pic na wode ale planuje na nim jechac jakos przez półroku. Z boosterem sie mylisz bo wczesniej tez go jadłem i byłem z niego całkowicie zadowolony a mam 20 lat. Diteke mam dobrze dopracowaną a białko pije zazwyczaj przed snem bo ostatni posiłek jem około 18.

Cappo Di Tutti Capi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
poczytaj sobie o boosterach teścia przed 30 rokiem życia, chyba że badaniami miałeś stwierdzony bardzo mały jego poziom to się zgodzę że go czułeś, reszta to uważam że psychika w tym przypadku, no ale jeśli uważasz że super działa na Ciebie to kupuj śmiało co do białka to ja używam do uzupełnienia diety nie inaczej także z tym też tak jak uważasz

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
olej carbo, olej hmb

dodaj aeroby poprzedzone bcaa i git.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reduktory tłuszczu (17 lat)

Następny temat

venEVOL

WHEY premium