A więc dzisiaj spontaniczny trening w postaci rozciągania... i paru pompek
oczywiście ostatecznie zaczynam w poniedziałek
W tym planie co mam ćwiczenia na barki czyli: Wyciskanie hantli i unoszenie na boki mogę uznać za priorytet tego planu ? taka myśl mi się nasunęła ponieważ stwierdziłem, że podczas jednej sesji treningowej, mogę robić te dwa ćwiczenia z którego każde składa się po 3 serie 
oczywiście ostatecznie zaczynam w poniedziałek
W tym planie co mam ćwiczenia na barki czyli: Wyciskanie hantli i unoszenie na boki mogę uznać za priorytet tego planu ? taka myśl mi się nasunęła ponieważ stwierdziłem, że podczas jednej sesji treningowej, mogę robić te dwa ćwiczenia z którego każde składa się po 3 serie 
G.O.A.T:
The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

po zakupie sprzętu, plan przekształcę 