Witam :) Otóż chciałbym wyrzeźbić sobie ładnie brzuch a co za tym idzie nabrać masy mięśniowej oraz siły fizycznej :) Troszkę poczytałem, lecz i tak to bardzo mało. Zauważyłem, że dla każdego początkującego polecacie zestaw ćwiczeń A6W. Postanowiłem w najbliższym czasie rozpocząć taki trening, który da mi tzw. "kaloryfer" na brzuchu :)
NA początek pomyślałem o takim układzie ćwiczeń :
- 3x dziennie rano, południe, wieczór A6W + 20 pompek + 5pompek na kostkach +5 z nogami wyżej + podciągnięcia na drążku, myślę, że na początek też 5.
Oczywiście będzie mi miło jak poprawicie to bo wiadomo nie znam się zbytnio na takich treningach, więc nwm. czy dobrze to ułożyłem zwracając uwagę na to, że w A6W z każdym dniem seria ćwiczeń jak i ilość powtórzeń zwiększają się.
Mam nadzieję, że pomożecie mi uzyskać wymarzoną klatkę :) Aha prosił bym o w miarę zrozumiałe dla mnie początkującego odpowiadanie, ponieważ widziałem, niektóre odpowiedzi to nie wiedziałem o co w nich chodzi :P
NA początek pomyślałem o takim układzie ćwiczeń :
- 3x dziennie rano, południe, wieczór A6W + 20 pompek + 5pompek na kostkach +5 z nogami wyżej + podciągnięcia na drążku, myślę, że na początek też 5.
Oczywiście będzie mi miło jak poprawicie to bo wiadomo nie znam się zbytnio na takich treningach, więc nwm. czy dobrze to ułożyłem zwracając uwagę na to, że w A6W z każdym dniem seria ćwiczeń jak i ilość powtórzeń zwiększają się.
Mam nadzieję, że pomożecie mi uzyskać wymarzoną klatkę :) Aha prosił bym o w miarę zrozumiałe dla mnie początkującego odpowiadanie, ponieważ widziałem, niektóre odpowiedzi to nie wiedziałem o co w nich chodzi :P
Krzysztof Piekarz