tyle że jak to przeczytasz zawsze jakąś wiedzie nabędziesz. A takto dajesz pytanie typu jakie żarcie. Nogi trenuj bo to 1/2 ciała.
Diety tu ci raczej nikt nie ułoży bo to nie dział odżywianie, a po 2 masz tam 10 wskazówek żywieniowych to poczytaj sobie. Co do planu to uwierz że jak się dobrze zapoznasz z tym linkiem co ci podali to sam sobie ułożysz taki plan jaki ci odpowiada, co najwyżej dasz go do sprawdzenia.
Diety tu ci raczej nikt nie ułoży bo to nie dział odżywianie, a po 2 masz tam 10 wskazówek żywieniowych to poczytaj sobie. Co do planu to uwierz że jak się dobrze zapoznasz z tym linkiem co ci podali to sam sobie ułożysz taki plan jaki ci odpowiada, co najwyżej dasz go do sprawdzenia.
...................................................................