Witam!
Zacząłem treningi od początku października 2 dniowe: (od początku roku treningi ogólnorozwojowe na maszynach)
1 dzień - klatka, biceps, triceps, nogi
2 dzień - barki, plecy
no i ogólnie przed treningiem bieganie 10min., orbitrek 15min.
treningi trwają ~1:20-1:30
parametry:
waga 88,7kg
wzrost 184cm
klatka 107cm
brzuch 95cm :/
biceps P 36,5cm/ L 35cm
główny cel:
redukcja masy tłuszczowej i zrzucenie "oponki"
proszę o ocenę treningu i rady czy potrenować jeszcze na sucho czy wesprzeć się może lkarnityną i bcaa??
Zacząłem treningi od początku października 2 dniowe: (od początku roku treningi ogólnorozwojowe na maszynach)
1 dzień - klatka, biceps, triceps, nogi
2 dzień - barki, plecy
no i ogólnie przed treningiem bieganie 10min., orbitrek 15min.
treningi trwają ~1:20-1:30
parametry:
waga 88,7kg
wzrost 184cm
klatka 107cm
brzuch 95cm :/
biceps P 36,5cm/ L 35cm
główny cel:
redukcja masy tłuszczowej i zrzucenie "oponki"
proszę o ocenę treningu i rady czy potrenować jeszcze na sucho czy wesprzeć się może lkarnityną i bcaa??
Krzysztof Piekarz