Witam. Borykam się z pewnym problemem, czy FBW czy split na początek ? Wcześniej ćwiczyłem splitem ale to nie regularnie nieraz miesiąc i przerwa. Teraz zakupiłem sprzęt i zrobiłem własną siłownię. FBW wydaje mi się za prosty i trochę bez sensu. Zdaje mi się że mięsień nic nie poczuje i to będzie tylko stracony czas... A i dodam że mam leciuteńko skrzywiony kręgosłup, więc nie mogę zbytnio go obciążać ( lekarz pozwolił mi ćwiczyć). Czekam na odpowiedzi :)
Wiek: 15
Staż: Przerwy
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 53
Wzrost: 163
Cel treningowy: Siła
Staż treningowy na słowni: rok z przerwami
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, wyciąg, hantelki, wszystkie gryfy, modlitewnik
Dieta: jako taka
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Wiek: 15
Staż: Przerwy
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 53
Wzrost: 163
Cel treningowy: Siła
Staż treningowy na słowni: rok z przerwami
Uprawiane inne sporty: piłka nożna
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, wyciąg, hantelki, wszystkie gryfy, modlitewnik
Dieta: jako taka
Przeciwskaznania medyczne: nie ma
Zażywane suplementy: nie ma
Krzysztof Piekarz
