SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sniper/dziennik/ I Am The King And I Be Fit.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325
Witam! Bez Jakiegokolwiek skrobania i jąkania się.
Zakładam dziennik gdyż!.
Będzie to ciekawe przeżycie,szczególnie gdyż jestem na forum sfd baaaaaaardzo często dziennie,często cykam dosyć dociekliwe i docinające komentarze lecz Sam potrzebuję PORAD,MOTYWACJI itp itd.
Zachęcam do krytykowania,do komentowania,do Uwag wszelkiego rodzaju.
trenuję można powiedziec juz prawie wszystko.
lecz od roku interesuję się tylko i wyłacznie
Kulturystką/Fitness oraz Bieganiem - ćwiczeniami Cardio.

Informacjepodstawowe :
- Waga - 74kg.
- Wzrost - 184cm.
- Budowa - Chyba Mezo/bądz ekto (ocenicie).
- Wymiary - Nie mierzę się.
- Rekordy - Nigdy nie były wyznacznikiem.


Cel:
przedstawię fotografię do czego dążę - to cel długoterminowy
wyciąć się jak karton - cel krótkoterminowy

tak jak mój mentor Rob Riches.




p.s Kiedyś pamiętam że moim mentorem był Ronaldo - lecz na sfd mnie ogarnęli i powyzywali "że taką sywletkę to i bez siłowni osiągniesz" i poprostu ćwiczyłem jak łebek az tu patrze!
wyglądam już lepiej niż on i mentorami stali się goscie typu
Rob Riches,Phil Heath czy tez Arnold - ale to taka głupota co nikogo nie obchodzi.

Trening - Powiem tak.
Dysponuję Wszystkimi Wolnymi Ciężarami. Itp.
Rowerek nawet Spiningowy w który wpakowałem 3500zł.
Ławki to oczywiscie Kelton oraz Marbo.
Teraz dokupiłem znów coś tam. (wrzucę foto jak wszystko juz dojdzie)
Zamówiłem teraz ławeczkę (juz chyba z 7) w marbo i wtedy bede mógł ćwiczyć nogi. Narazie wygląda t+o tak.

Pop. Rano/Wieczorem (zalezy jak praca)

Pon - Klatka+Biceps + Bieganie+ABS
Wtorek - Plecy+Triceps + Bieganie+ABS
Środa - Klatka+Barki + Bieganie+ABS
Czwartek - OFF od patrii + Bieganie+ABS
Piątek-Plecy+Triceps + Bieganie+ABS
Sobota- Klatka+Tył Barków + Bieganie+ABS
Niedziela - Plecy. +Bieg.

Lecz dzisiaj jest Czwartek i robie Off. Bo coś tu jest nie tak.
Nie lubię nic nie robić. Lubię codzień ćwiczyć- lecz dopadło mnie chyba to że poprostu już nie rosnę/mięśnie się nie uwidoczaniają.
Biegam - naczczo oraz wieczorem - kocham biegać oraz spala co nie potrzebne.
ABS - to nie żadne a6w dla pokemnów ani jakies tam ciski.
tylko porządne ćwiczenia kilka serii i powtórzeń.

DIETA - Mało WW ! co spożyje ww to natychmiast łapie mnie głód i obżeram się.. lecz nie podlewa bo metabolizm napedzony.
Ale nienawidze słodkiego dzisiaj ostatni raz. - poniewaz od cukru robię się przykry dla wszystkich denerwuje się mam wyrzuty sumienia itp.
Będzie To CKD bądz Inna co tam doradzicie.


no i ZDJĘCIA!

Luty 2011 - 72kg.
http://imageshack.us/photo/my-images/193/23910506.jpg/

Czerwiec - 67 kg - (tragedia i od tego momentu Masa -niestety nie czysta)
http://imageshack.us/photo/my-images/3/sbaspl.jpg/

Akutalnie - 74kg. (dobre samopoczucie itp ).

http://imageshack.us/photo/my-images/202/tona.jpg/

Innych zdjęć nie mam, Wrzucę na czasie - bo dzisiaj przerwa i jem ile wlezie - dla odpoczęcia.


Więc Panie I Panowie mam nadzieje na duze odwiedziny.
Wiele Cennych RAD ! oraz wiele cennych INFO!
pzdr!

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2011-09-14 16:59:52

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2011-09-14 17:00:03

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2011-09-14 17:01:07

Zmieniony przez - TheSniper w dniu 2011-09-14 17:02:11

Life For Everything - Die For Nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325


Tak będzie wyglądał szablon Z CODZINNEJ wypiski - z codziennych wniosków - nie beda to wypiski typu.
DZISIAJ TRENINGU NIE BYŁO PZDR ! tylko postaram się wprowadzic trochę luzu aby nie przynudzać. pzdr!

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52179
Cholera - cel idealny. Sylwetka kolesia ze zdjęcia jest kozacka i sam bym chciał do takiej dojść. Ale to pewnie dłuuugie lata przede mną. Życzę powodzenia i wytrwałości, a i samozaparcia, bo co jak nie my sami, doprowadzi nas do upragnionego celu?

Bede odwiedzał, a i zachecam do odwiedzania mojego dziennika. Zaczynam praktycznie od kości :) pozdro/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325
Regenat i reszta Oczywisce bede przyczajał.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325


TODAY - 14.09.2011r.
dzisiaj się obżeram,tosty czekolady az mnie mdli
lecz od jutra dajemy do końca. do suchej nitki.

MUSIC OF TODAY.


Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Będę wpadał

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 14 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26001
zobaczylemz fote tego goscia i myslalem ze to ty
reakcja

"ku**a, niektórzy to mają dobrze" ale potem okazało sie ze to nie ty:D

ogólnie, czemu nóg nie ćwiczysz? albo ja ślepy jestem, bo bieganie to sie do treningu nóg raczej nie zalicza i nie rozbuduje ich jak przysiad etc;)

i katując codziennie brzuch tez dużo nie zrobisz;)


ps. jak dla mnie ekto:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325
BEDE JE TYRAŁ BRO ! TYLKO ŁAWECZKA Z MARBO DOJDZIE I PLAN ZMIENIAM.

bRZUCH ROBIĘ BO LUBIĘ GO CZUĆ - PRÓBUJĘ NOWINEK ITP.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40637
Jak zobaczyłem pierwszą fotkę, to mówię "co on koorwa robi w dziennikach dla początkujących" Dopiero potem doczytałem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23067
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki domator do boksu

Następny temat

5x5 do oceny

electro
Polecane artykuły