SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupilam glute..and

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 16 lat.Cwicze balet od 6 lat codziennie rano i popoludniu mam zajecia z tanca ktore mnie wykanczaja..zamowilm sobie (z sfd )glutamine ktora mysle pomoze mi regenerowac sily...mam racje??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dosc mloda.. switopoglad.....spodobal mi sie zart ale to nie znaczy ze nie zrobie sobie przy okazji badania (cukru w krwi,dobrze mowie? ) ale to jest malo wazne..Tak mowilam ze jem durzo ale chyba nie jem wystarczajaco durzo bo i tak wszyscy mi mowia ze jem malo...nie wiem juz sama...w kazdym badz razie dziekuje wszytkim za rady

pozdrawiam Nikita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
O takie rzeczy pyta sie wczesniej a nie po zakupie
ale tak - masz racje chociaz bogata w witaminy odpowiednia dieta da Ci o wiele wiecej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no faktycznie nie pomyslalam o tym a jaka dieta bylaby dobra?tylko nie karz mi patrzec na dzial odzywianie i inne takie bo niechce mie sie tego czytac.Powiedz tylko mi krotko co mam jesc w jakich ilosciach.itp.Jak narazie stosuje diete-piers z kurczaka i ryz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
dlaczego nie spisz o tej porze


jutro odpisze bo dzisiaj juz padam i własnie sie kłade,ale co do diety to lepiej byłoby gdybyś jednak poczytała na ten temat, bo to przeciez chodzi o Twoje zdrowie/wygląd/samopoczucie...
jezli Ci sie zachce
to zapraszam
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657 - samodzielne ukladanie diety

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-02-25 02:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12431
a jakiej firmy glute zamowilas??:)trzeba bylo poprosic u mnie to bym ci troche Marta odsypal
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
NIESTETY nie zastąpi ona odpowiedniej diety, snu i ogółu regeneracji.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Michaił, ona pewnie wie że musi dbać o doietę i regenerację.
Glutamina nie wiem czy jest ci w ogóle potrzebna. To taniec i balet, wymęcza organizm, ale nie potrzebuje on dużych ilosci składnikow gdyż sie nie rozbudowuje (miesnie nie rosną).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chas- sugerujesz, że Glutamina jest TYLKO dla tych, co budują mięsnie???

BŁĄD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Dokładnie-glutamina ma wiele 'zastosowan'

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-02-25 11:24:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
wiem, ze nie tylko dla masobudujących.

Mój brat jej uzywał podczas treningów - biegów na długie dystanse i w ogóle lekkoatletyce. (PS: ma 3 pierwsze miejsca w wawie.)
Znajomy bierze a jest baseniarzem.
Ja brałem a byłem kotletochłonnym monitoromaniakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kupilam glute bo chcialam miec przedluzony abonament na sfd no i przy okazji miec powera po zajeciach..a nie jak to bylo do tej pory zasypiac na lekcjach i miec za to uwagi..probowalam redbuli itp itd no innych napoi energetycznych i nic zasypialam dalej to moze glutamina mi pomoze szybciej regenerowac sily...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ustaleniu treningu

Następny temat

pytanko

WHEY premium