SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zrzucenie 20kg( może troszkę więcej )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Hej, mam zamiar schudnąć z 20 kg. Od września zaczynam chodzić na siłownie ( mam darmową, ponieważ mój znajomy jest właścicielem, więc mogę być tam praktycznie codziennie ) Planuję chodzić poniedziałek-środa-piątek/sobota. I teraz moja prośba, możecie mi doradzić jakiś trening, dięte, ew. spalacz. Wiek: 16( 17 niedługo ) lat wzrost: 177 waga 100kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
No byłem dziś, ćwiczyłem areobowo przez godzine i potem trochę pomachałem sztangą itp, i znów pół godziny areobów, muszę znaleźć sobie jakiś trening, będe relacjonował postępy :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
Ankieta to po pierwsze. Po drugie czytasz posty podwieszone w dziale odchudzanie i w dziale trening dla początkujących. Trening pewnie FBW 3x tydz.

Odchudzanie w wieku dojrzewania
[https://www.sfd.pl/temat548381] - Skalar
[https://www.sfd.pl/temat549020] - Psonic
[https://www.sfd.pl/temat549022] - Tancerka25

Myślisz że co? 10 lat opasania się żeby dobić do 100kg, a teraz od tak w zaledwie jeden dzień chcesz przejść na dietę, do tego wrzucić trening i jeszcze spalacz na start brać? No ****^%$# way bro..

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html 

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
rok leżenia na wyciągu i co chwila ktoś wpadał, a to z czekoladką a to z czymś innym. i nie 10 lat bo otyły jestem może nie całe 5 lat, lecz po prostu czuję się z tym źle i poprosiłem o pomoc na forum. Ale dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Nie ma opcji edytuj, lecz w twoich oczach pewnie myślisz że siedzę i jem jak to opisałeś, lecz siedzę na dworze bardzo często, gram z kolegami w piłke nożną siatkową itp. ( moim atutem raczej nie jest szybkość ani kondycja lecz gram ). Ostatnio koledzy ciągną mnie na sztuki walki lecz nie wiem czy z moją masą to ma sens
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
Imć grać można ruszać się można wiadome że nikt nie leży w łóżku 24h na dobe i jak ktoś przyniesie żarcie to się wcina. Ale zapewne jadłeś o wiele więcej niż twój organizm potrzebował, więc bieganie/granie jedynie 'spalało' nieznaczną część z wchłanianych kcal.

Jesteś jeszcze młody, więcej ruchu, mniej jedzenia ale z głową i będzie dobrze. Jakoś się wyrobisz jeszcze.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2926
[https://www.sfd.pl/temat315293] - 10 wskazówek żywieniowych - na początku samo stosowanie się do tych wskazówek przyniesie efekty. Później można rozplanowywać dietę z prawdziwego zdarzenia. No i powinno być już tylko lepiej.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
uzu9 SW świetnie zwiększa metabolizm, to jest bardzo dobry sposób na schudnięcie

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
Dobra dzięki za odpowiedzi, od poniedziałku zaczynam siłownię a co do SW możesz coś zaproponować ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 181
a i oczywiście sogi poszły:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1781 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29418
sw dowolne, ja np trenuję boks

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 148 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4206
na Twoim miejscu poszedlbym na silke jeszcze dzisiaj, z wlasnego doswiadczenia wiem ze jesli cos jest odkladane, to z gory jest skazane na porazke, predko odpuscisz ; )
mniej kombinowania, wiecej dzialania

Zmieniony przez - stoma90 w dniu 2011-08-27 17:13:06
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 69kg

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 63kg

electro
Polecane artykuły