Madrze prawisz Ludi, o czym zreszta pisalem : duzy ciezar wymaga:
- koncentracji
- motywacji
- skumulowania jak najszybciej najwiekszej sily
- wytrzymalosci pod ciezarem (nie rzadko po samych przysiadach barki sa tak obolale ze nie ma mowy o jakich kolwiek pressach stojacych - przynajmniej przez dluzsza chwile)
Ile mozna zrobic takich cwiczen na treningu?? 3-4? nie wiecej, a sprobujcie w FBW zrobic cwiczen 7 i kazde na maxa - nie da sie, czlowiek to nie robot co wielokrotnie powtarzam.
Jeszcze dochodzi tu kwestia anabolizmu - z przekonaniem mowi sie ze tylko FBW stymuluje najwiecej hormonow, bo ma przysiady i martwe i inne ciezkie cwiczenia - zaklamanie same w sobie, split rowniez to posiada wiec angaz hormonalny jest taki sami a nawet i wyzszy, gdyz jak oddzielimy ciezkie boje od siebie to stac nas na wiecej. Jezeli ktos lubi i moze ciezko trenowac to bez wzgledu na system poczyni znaczace postepy, a jak ktos ma tendencje do notorycznego zlewkowego podejscia to nawet FBW ulozy w samych izolacjach - nic wiecej dodawac nie trzeba.
- koncentracji
- motywacji
- skumulowania jak najszybciej najwiekszej sily
- wytrzymalosci pod ciezarem (nie rzadko po samych przysiadach barki sa tak obolale ze nie ma mowy o jakich kolwiek pressach stojacych - przynajmniej przez dluzsza chwile)
Ile mozna zrobic takich cwiczen na treningu?? 3-4? nie wiecej, a sprobujcie w FBW zrobic cwiczen 7 i kazde na maxa - nie da sie, czlowiek to nie robot co wielokrotnie powtarzam.
Jeszcze dochodzi tu kwestia anabolizmu - z przekonaniem mowi sie ze tylko FBW stymuluje najwiecej hormonow, bo ma przysiady i martwe i inne ciezkie cwiczenia - zaklamanie same w sobie, split rowniez to posiada wiec angaz hormonalny jest taki sami a nawet i wyzszy, gdyz jak oddzielimy ciezkie boje od siebie to stac nas na wiecej. Jezeli ktos lubi i moze ciezko trenowac to bez wzgledu na system poczyni znaczace postepy, a jak ktos ma tendencje do notorycznego zlewkowego podejscia to nawet FBW ulozy w samych izolacjach - nic wiecej dodawac nie trzeba.