Witam. Poszukuję rozpiski ćwiczeń, na zwiększenie sił rąk. Dotychczas(1,5 miesiąca) trenowałem trening Armstrong'a na drążek. Ale:
1.Niedługo zacznie mi się szkoła a ten program wymaga, poza rannymi pompkami, ćwiczenie na drążku kilka godzin po przebudzeniu.
2. Ten program jest poświęcony poprawie podciągnięć na drązku... A ja wolę trening typowo na ręce.
Tak więc, potrzebuje rozpiski na tydzień z ćwiczeniami na Biceps, Triceps, Barki, Plecy, Przedramię, Klate. Czyli praktycznie wszystkie górne partie mięsni, oprócz brzucha z którego jestem wystarczająco zadowolony. Co do samego treningu planuję ćwiczyć pn-piątek. Mam dostęp jedynie do drązka, także prosiłbym o ćwiczenia z drążkiem, pompki itp...
Najbardziej chciałbym widzieć odpowiedzi w stylu:
Pon:
xx pompek
xx przerwy
xx podciągnięć nadchwytem
xx przerwy
itp...
Tym treningiem chce poprawić siłę rąk, jak i ich ogólny wygląd. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze.
1.Niedługo zacznie mi się szkoła a ten program wymaga, poza rannymi pompkami, ćwiczenie na drążku kilka godzin po przebudzeniu.
2. Ten program jest poświęcony poprawie podciągnięć na drązku... A ja wolę trening typowo na ręce.
Tak więc, potrzebuje rozpiski na tydzień z ćwiczeniami na Biceps, Triceps, Barki, Plecy, Przedramię, Klate. Czyli praktycznie wszystkie górne partie mięsni, oprócz brzucha z którego jestem wystarczająco zadowolony. Co do samego treningu planuję ćwiczyć pn-piątek. Mam dostęp jedynie do drązka, także prosiłbym o ćwiczenia z drążkiem, pompki itp...
Najbardziej chciałbym widzieć odpowiedzi w stylu:
Pon:
xx pompek
xx przerwy
xx podciągnięć nadchwytem
xx przerwy
itp...
Tym treningiem chce poprawić siłę rąk, jak i ich ogólny wygląd. Serdecznie dziękuję za wszystkie komentarze.
Krzysztof Piekarz
