Witam.
Mam prośbę do doświadczonych forumowiczów. Chciałbym zrzucić trochę kilogramów. Nie mówię o redukcji w kulturystycznym rozumieniu słowa. Po prostu chciałbym trochę schudnąć. Nie mogę też na razie ćwiczyć z uwagi na dosyć poważną kontuzję. Chodzi mi zatem przede wszystkim o dietę, ale raczej w ujęciu ogólnych założeń. Chodzi o ogólne wskazówki co i ile jeśc(oczywiście nie w wyliczeniu co do grama). szukałem odpowiedzi na moje pytanie w podwieszonych tematach ale one są raczej nastawione na kulturystykę czy też fitnes. Dlatego liczę na odpowiedź tutaj. Z góry dziękuję :)
Mam prośbę do doświadczonych forumowiczów. Chciałbym zrzucić trochę kilogramów. Nie mówię o redukcji w kulturystycznym rozumieniu słowa. Po prostu chciałbym trochę schudnąć. Nie mogę też na razie ćwiczyć z uwagi na dosyć poważną kontuzję. Chodzi mi zatem przede wszystkim o dietę, ale raczej w ujęciu ogólnych założeń. Chodzi o ogólne wskazówki co i ile jeśc(oczywiście nie w wyliczeniu co do grama). szukałem odpowiedzi na moje pytanie w podwieszonych tematach ale one są raczej nastawione na kulturystykę czy też fitnes. Dlatego liczę na odpowiedź tutaj. Z góry dziękuję :)
Krzysztof Piekarz