SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ładowanie na redukcjii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6288
Witam

Jestem aktualnie na 3 dniu reukcjii waga 85 , jestem na diecie lc i nie do konca wiem o co chodzi z tym ładowanie weglami .
Zamierzam te ładowanie robic 1 raz w tygodniu i w tym dniu zjeść min 500 ww , 50% prostych z rana 50% po południu złożonych . Czyli w tym dniu te 50% prostych to moga byc slodycze ?? Dobrze planuje te ładowanie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6288
i skoro już zacząłem ten temat to nie bede zakładał 2 tylko napisze moje pytanie tutaj , moje pytanie brzmi nastepujaco czy glutamina universal da rade zamiast bcaa ? Przed treningiem silowym/aerobowym spozywam glutamine w dawce 5-10 g . Po trenigu oczywiście bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trochę mało jednak jeśli masz tylko glutę możesz dawać. Natsępnym razem masz tanie bcaa z sfd.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Określ dokładnie dietę. LC >100ww czy ketogenna <30ww. Przy pierwszej nie potrzebujesz ładowań. W ketogenicznej robisz je okresowo, ale na pewno nie po trzech dniach. O ładowaniu na keto możesz myśleć za dwa tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6288
dieta lc 100 ww , czyli ładowanie sobie podarować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Zgadza się, glikogen masz na wystarczającym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Tego typu low carb zdecydowanie bez ladowan. Nie ma takiej potrzeby.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny

WHEY premium