SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 154
Hej Mam 16 lat 173 cm.waga(niestety)ok.70kg.
Uprawiam duzo sportow szczegolnie tenis 2xtyg.po 1h.
Biore l-karnityne(ok.1 miesiac) ale jakos srednio idzie to odchudzanie a musze schudnac -Czy ktos moze mi podac jakas diete lub trening a chce dojsc do wagi 60kg.Bardzo prosze o odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=24154&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening

"Co z tego, że idziesz szybciej, skoro złą drogę wybrałeś?"
Pozdrawiam!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
70 kg to nie tak wcale dużo , no ale jak sobie chcesz to chudnij ... Powinieneś dodać więcej aerobów , najlepiej z rana na czczo i co najważniejsze zweryfikować dietę , a zwłaszcza ograniczyć węglowodany i złe tłuszcze . A o konrety pytaj w konkretnych działach

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 154
Thx za odpowiedz (tak w ogole to jestem dziewczyna wiec dlatego zalezymi na wadze).A ta l-karnityna to cos daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha , dla dziewczyny taka waga to co innego ... Co do karnityny to opinie są podzielone . Jedni uważają że działa inni że nie ... Jednak większość fachowców twierdzi że jednak działa . Ja też tak myślę bo mam za sobą odchudzanie z karną oraz bez niej i podczas gdy ją stosowałem zauważyłem troche większe spalanie niż bez niej . Jednak pamiętaj o tym że żeby odniosła ona jakikolwiek efekt to trzeba brać conajmniej 800 mg dziennie . I najlepiej żeby była to karnityna jakiejś lepszej firmy (polecam Nutrend w płynie lub kapsułkach) .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
No i pamietaj o efekcie jo-jo po cyklu karnityny. Ja zlekcewarzylem kiedys i mialem sporo klopotow.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie przestanie robić aerobów i nadal będzie utrzymywać jako taką diete to efektu jo jo nie będzie

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Zgadzam sie w zupelnosci.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To w nagrode dam Ci soga

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 154
Wielki dzieki chlopaki!A moze znacie jakas stronke z dobymi dietami dla sportowcow?
(soga?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Tajfun bracie, nie bede ci dluzny :)

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
ogranicz ww szczegolnie te o wyzszym poziomie glikemicznym np ryz bialy, pieczywo pszenne, makarony pszenne itp. ZAmiast tez pieczywo zytnie (ciemne), ryz brazowy, kasze, platki owsiane,itp. Druga sprawa to nie przesadzaj z owocami mimo, iz w malych ilosciach nie tucza to w wiekszych cukry proste zrobia swoje ponadto ogranicz ilosc weglowodanow ogolem (stopniowo,bys sie mogla przyzwyczaic) i staraj sie po 17-18 nie przyjmowac juz zadnych weglowodanow. ostatni posilek (max 1h przed spaniem) to same bialko, pierwszy posilek powinien byc najbardziej bogaty w ww i bialko. nie podjadaj po katach, lecz rob male, choc dosc czeste posilki (5 dziennie min-bys nie wsuwala duzo na raz). what's more....co do zrodla bialka to wybieraj chudy nabial (ser twarogowe), chude mieso (wolowine,itp), drob (kurczak indyk) i na tym opieraj swoja diete. zycze sukcesu w odchudzaniu

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRZUCH

Następny temat

Picie alkoholu

WHEY premium