Witam postanowiłem, że wstawię swoje aktualne zdjęcia. Liczę na konstruktywną krytykę. Mam świadomość tego, że jak na ten staż nie jest oszałamiająco ale wiadomo jak to czasami bywa, jakaś kontuzja gorsze tygodnie, nieudane redukcje
itp. ale mimo wszystko uważam, że na samych suplementach branych raz na jakiś czas to i tak jest nieźle. W sierpniu planuję porobić interwały 3 razy w tygodniu, może dzięki temu uda się popalić trochę tłuszczu i zachować mięso
Wciąż jestem przed swoją wielką redukcją mam nadzieję, że w przyszłym roku wypali
Wymiary:
Staż treningowy (lata) <6 lat
Wzrost (cm) 176
Waga (kg) 90
Obwód Bicepsa (cm) 45,5
Obwód Klatki (cm) 123,5
Obwód Pasa (cm) 91
Obwód uda (cm) 63,5
Obwód łydki (cm) 40,5
Ps. Zdjęcia są robione bez pompy
Zmieniony przez - michalsc90 w dniu 2011-07-23 13:38:33
itp. ale mimo wszystko uważam, że na samych suplementach branych raz na jakiś czas to i tak jest nieźle. W sierpniu planuję porobić interwały 3 razy w tygodniu, może dzięki temu uda się popalić trochę tłuszczu i zachować mięso
Wciąż jestem przed swoją wielką redukcją mam nadzieję, że w przyszłym roku wypali
Wymiary:
Staż treningowy (lata) <6 lat
Wzrost (cm) 176
Waga (kg) 90
Obwód Bicepsa (cm) 45,5
Obwód Klatki (cm) 123,5
Obwód Pasa (cm) 91
Obwód uda (cm) 63,5
Obwód łydki (cm) 40,5
Ps. Zdjęcia są robione bez pompy
Zmieniony przez - michalsc90 w dniu 2011-07-23 13:38:33
Sog