SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dublowanie ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam jak w temacie czy wiosłowanie i podciąganie na drążku to dublowanie ćwiczenia. W obydwu pracują najszersze:P a przeciez dublowanie to pobudzanie za pomocą różnych ćwiczeń tych samych partii mięśniowych pewnie coś pokręciłem ale jestem początkujący a kto pyta nie błądzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23963
Wiosło jest na grubość a podciąganie na szerokość.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Wioslowanie robisz od dolu a drazek od gory dlatego sie nie dubluja.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11565
czyli wioslowanie pobudza bardziej dolne partie najszerszego np, a podciąganie górne:) wiem troche kombinuje ale...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Tak, poruszaja inne czesci najszerszego (tzn bardziej jedna czesc niz druga).

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11565
Logan widze ze sie orientujesz to jeszcze male pytanko czy split uklada sie wedlug takiego schematu:
Klatka - 2 ćwiczenia podstawowe + 1 izolowane
Naramienne (barki) - po 1 ćwiczeniu na każda głowę (akton)
Grzbiet góra - 2 ćwiczenia podstawowe + 1 na czworoboczne („kapturowe”)
Grzbiet prostowniki - 1 ćwiczenie podstawowe
Trójgłowe ramion (tricepsy) - 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Dwugłowe ramion (bicepsy) - 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Przedramiona – 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Czworogłowe ud - 1 – 2 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Dwugłowe ud – 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Łydki -1 - 2 ćwiczenia podstawowe
Brzuch - 1 ćwiczenie na m. proste + 1 na m. skośne
p.s. czyli 2 na gore grzbietu to np wioslo i podciaganie tak?

Zmieniony przez - james28 w dniu 2011-07-20 18:58:43
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
james28

Konbinujesz oj konbinujesz, o co ci dokładnie chodzi w jakim celu pytasz, chcesz pomocy , plan , wytumaczyc ci cos wklej ANKIETE jest łatwa i obowiazkowa, dzieki temu każdy bedzie cokolwiek wiedział o tobie co ułatwi na odpowiedzi lub pomoc.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11565
Tomasz 1405 wiem kombinuje :) chodzi mi o to czy isnieje taka mozliwosć aby wiosłując i podciągajać się na drążku dublować ćiczenia w zależności od szerokości uchwytu i na jakie konkr obszary najszerszego działa wiosłowanie a na jakie podciąganie na drążku

Zmieniony przez - james28 w dniu 2011-07-20 20:03:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
james28

wszystko zalezy od planu treningowego. wypelnij mówie ci ANKIETE to ułatwi ci pomoc i wiele innych osób z checia zajrza do twojego tematu.

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
"a przeciez dublowanie to pobudzanie za pomocą różnych ćwiczeń tych samych partii mięśniowych"

Nie, dublowanie to wykonywanie cwiczen o takim samym dzialaniu (z reguly nie pozadany efekt).

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11565
Wiem wiem moj blad chodzilo mi o to ze w planie umieszczone sa cwiczenia wykonywane za pomoca roznych przyrzadow jednak pobudzajace te same partie miesniowe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy

Następny temat

Plan Treningowy dla mnie

Shoty
Polecane artykuły