Logan widze ze sie orientujesz to jeszcze male pytanko czy split uklada sie wedlug takiego schematu:
Klatka - 2 ćwiczenia podstawowe + 1 izolowane
Naramienne (barki) - po 1 ćwiczeniu na każda głowę (akton)
Grzbiet góra - 2 ćwiczenia podstawowe + 1 na czworoboczne („kapturowe”)
Grzbiet prostowniki - 1 ćwiczenie podstawowe
Trójgłowe ramion (tricepsy) - 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Dwugłowe ramion (bicepsy) - 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Przedramiona – 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Czworogłowe ud - 1 – 2 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Dwugłowe ud – 1 ćwiczenie podstawowe + 1 izolowane
Łydki -1 - 2 ćwiczenia podstawowe
Brzuch - 1 ćwiczenie na m. proste + 1 na m. skośne
p.s. czyli 2 na gore grzbietu to np wioslo i podciaganie tak?
Zmieniony przez - james28 w dniu 2011-07-20 18:58:43